1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rady do začátku...

+4
Admin
Burzian
JanZelinka
Miikovec
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Re albert2

Příspěvek  Admin Mon Jul 12, 2010 1:42 pm

Alberte, nemáte pravdu. Žádnou věcnou reakci na příspěvek o daních jsem nesmazal. Naopak, vše je ponecháno na svém místě. Mrzí mne, že zde neuvádíte pravdivé údaje.

Proč jsem vám oběma dal ban (byli jste teprve druhý a třetí člověk od spuštění tohoto fóra, což jistě o něčem vypovídá, ten první byl veřejně známý blázen) jsem zde již popsal:

Komentář admina: Tím, že jste smazal Vaše příspěvky, jste poškodil toto fórum a také jste projevil neúctu vúči ostatním diskutujícím, kteří Vám na Vaše příspěvky reagovali a věnovali čas odpovědím, včetně mojí maličkosti. Mimochodem, žádný relevantní příspěvek jsem zde nikdy nesmazal. Napište tedy o čem konkrétně hovoříte?

Vždy mne velmi mrzí, když se setkám s přístupem lidí, kteří chtějí pouze těžit, získávat zdarma informace a tipy od druhých, ale nejsou ochotni sami pomoci druhým, poradit nebo alespoň psychicky podpořit. Asi jsem pro takovéto anonymní fórum příliš velký idealista.

Pokud se rozhodnete změnit Vaši rétoriku, nemazat příspěvky a nepoškozovat vytvořená vlákna a případně do fóra i něčím sám přispět, budete vždy vítán zpět. To samozřejmě platí i pro "burziána".


Naposledy upravil Admin dne Mon Jul 12, 2010 1:49 pm, celkově upraveno 3 krát
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Re albert2

Příspěvek  Admin Mon Jul 12, 2010 2:06 pm

Možná nebude od věci zde pro všechny diskutující připomenout Pravidla fóra. Speciálně upozorňuji na červeně zvýrazněný text: https://financial.forumczech.com/pravidla-hry-f56/pravidla-hry-investiniho-fora-t98.htm
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Co jeste dodat?

Příspěvek  albert2 Mon Jul 12, 2010 2:11 pm

Zadne urazky ani nadavky ani niceho podobneho jsem nepouzil (vyraz naprosto neobjektivni neni urazka, ale kritika), i presto jsem byl vymazan, co jeste dodat...
Tady to holt nema smysl...

albert2

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Re objektivita a mazání příspěvků

Příspěvek  Admin Mon Jul 12, 2010 4:12 pm

Alberte, za celou dobu tohoto fóra jsem byl nucen smazat odhahem 3 příspěvky. Dokonce i vyslovený spam či reklamu jsem nechával na svém místě a případně pouze upravil link.

Pokud se tedy jednalo právě o Váš příspěvek, a nyní to neberte osobně (každý má nárok na slabou chvilku), bohužel si již vůbec nepamatuji ten Váš komentář, s největší pravděpodobností se jednalo o jednu z těchto tří variant:
- do nebe volající lež
- urážka či osobní útok
- naprostý a lidi matoucí blábol

O tom, co je a není třeba vymazat, jak uznáte sám, rozhoduje administrátor fóra. To jsem nyní já.

Znovu mne překvapuje, proč je třeba na fóru tolik času věnovat takovým pitomostem, místo diskuse o tématu investic. Vaše komentáře v tomto vláknu zde, jak vidíte, nechávám bez úprav. Lidi už si to vše ohodnotí sami.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty no uz naposledy

Příspěvek  albert2 Mon Jul 12, 2010 4:53 pm

Veta, ze ponechavate bez uprav, co dodat, kdyz zrovna predtim byl jeden z mych prispevku vymazan....

albert2

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Re albert

Příspěvek  Admin Mon Jul 12, 2010 5:13 pm

Právě jsem Vám odpověděl. Děkuji Vám za Vaše vyjádření. Věřím, že další Váš komentář již bude k tématu investic. To zajímá lidi především.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Petr Aschenbrenner bohužel vymazal všechny své příspěvky. Škoda.

Příspěvek  PetrA Thu Jul 15, 2010 3:00 pm

Petr Aschenbrenner bohužel vymazal všechny své příspěvky. Škoda.

PetrA

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Re Petr Aschenbrenner

Příspěvek  Admin Thu Jul 15, 2010 4:16 pm

Vážení diskutující, pokud se zde někdo rozhodne smazat několik týdnů či měsíců po publikování a náhle všechny či většinu svých příspěvků, budu to považovat za neférové jednání. Tím, že někdo náhle smaže své příspěvky, poškozuje toto fórum a také projevuje neúctu vůči ostatním diskutujícím, kteří zde na jeho příspěvky reagovali a věnovali čas odpovědím. Je to ostudné a vypovídá to mnohé o jeho charakteru. No


Zbytek viz pravidla tohoto diskusního fóra.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Re jak začít investovat na burze?

Příspěvek  Petr Tue Feb 08, 2011 3:24 am

(Tak z těchto příspěvků jsem hodně zmaten, neboť třetina je umazána jejich pisatelem.)

Také si myslím, že se odbočilo od úvodní užitečné otázky "Jak začít investovat?".

Tedy něco málo ode mne jako první info:
Investování na burze není pro každého. Něco jiného jsou podílové fondy, kde výběr investic za vás někdo udělá a vy pouze sledujete vývoj. A něco jiného je sám akcie vybírat. A každý k tomu má trošku jiné předpoklady. Typický nervák ať to snad raději nezkouší. Osobně jsem se nejprve učil hlavně z knih a investičních serverů a teprve potom se pustil do větších investic. Stejně si myslím, že každý dělá několik prvních let hodně chyb. Rozhodně nečekejte, že budete investovat za 2 roky jako guru. Chce to hodně času, trpělivost a pak se samozřejmě učit a učit a učit...

Petr

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 08. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Rady do začátku... - Stránka 2 Empty Re: Rady do začátku...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru