1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Zkušenost zaměstnance Capital Partners - 1.den

Goto down

Zkušenost zaměstnance Capital Partners - 1.den Empty Zkušenost zaměstnance Capital Partners - 1.den

Příspěvek  Admin za Wed Dec 16, 2009 8:28 am

Po dohodě se svým známým (J.Z.) sem přináším jeho zkušenost s Capital Partners publikovanou na Facebooku v rámci diskuze:

J.Z.
Mimochodem jsem si to byl zkusit na vlastní kůži u Capital Partners v Praze - dělat Brokera - čistě ze zvědavosti. U pohovoru nás bylo asi 10 a přišlo mi, že já jediný jsem to udělal. Pohovor byl nejdříve osobní, kde mě pozvali na druhý - kde byl test, o kterém ale nikdo nevěděl. Pro člověka co se o burzu zajímá nic těžkého, z 20ti otázek jsem měl problém s 2-3 (jak se jmenují zakladatelé společnosti atp. Very Happy). Volali si nás do prosklené kanceláře a vybírali si, mě už tam manager znal a jen test prolétl očima a přímo se zeptal, vy živě obchodujete viďte? Já že ano, potom se zeptal na procenta, tak jsem mu řekl svých 40% za 3 měsíce, což byl aktuální stav a to mu stačilo. Byl jsem přijat. Další týden v pondělí byl nástupní den a ani jednoho z těch, co byli na pohovoru, jsem tam nepotkal. Posadili mě ke stolu, kde jsem měl místo circa 1 metr, dali mi papír se jmény a volej. Přesně jak jsem očekával Very Happy vedle mě seděl kluk, který nemohl sehnat práci, trhům nerozumněl ani za mák a druhý den tam už nebyl. Člověk jen projížděl telefonní seznam a zkoušel lidi. Udělal jsem asi jen 10 telefonátů. Pro ostatní jste jen další otrava. Zarazilo mě, že když se mluvilo o tom, jak tam všichni vydělávají ohromné peníze Very Happy tak polovina z kravaťáků jedla bramborovej salát s chlebem z rendlíku přímo v kanceláři. Po obědě jsem se sešel s managerem a řekl jsem mu, že tohle není pro mě a že takhle si práci na burze nepředstavuju Very Happy, asi 2 hodiny mě přemlouval, že to je jen první rok, pak se stanu managerem a pak managerem managerů. Tak jsem mu vpálil proč teda ti bohatí obchodníci nechodí na jídlo alespoň vedle do restaurace a pěkně jsem ho zaskočil. Tím skončila moje práce u Capitálů, nadobro:D. Jsem za tuto zkušenost rád a snad to pomůže jiným v rozhodování. Mohl by z toho být poučný článek na Vašem blogu ;-)

Je zde i někdo další, kdo má zkušenost s libovolným obchodníkem s CP?

Admin
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.akcie-komodity.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru