1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refundační platební karta

+2
Admin
Velda
6 posters

Goto down

Refundační platební karta Empty Refundační platební karta

Příspěvek  Velda Sun Feb 14, 2010 9:49 pm

Nabízím každému možnost zajistit si pasivní příjem absolutně bez práce. Jedná se o největší věrnostní program na světě. Princip spočívá v tom, že si založíte učet v bance, ke kterému dostanete platební kartu. Při platbě kartou každý obchodník platí poplatek bance v průměrné výši 3,5 procent a vy část z tohoto poplatku získáte zpět ve formě investic do nemovitostí. Po pár letech běžného nakupování touto kartou si vytvoříte slušný pasivní příjem (refundaci) z pronájmu těchto nemovitostí. Pro podrobnější informace navštivte moji stránku www.pasivniprijem.info.
Ondřej Velička
www.pasivniprijem.info

Velda

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re pasivní příjem

Příspěvek  Admin Mon Feb 15, 2010 12:58 am

O jakou banku se tedy jedná?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  Velda Mon Feb 15, 2010 5:20 am

Admin napsal:O jakou banku se tedy jedná?
Jedna se o Loyal bank (https://www.loyalbank.com/cze/index.html)

Velda

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Loyal bank

Příspěvek  antropoid Tue Feb 16, 2010 6:32 pm

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:04 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  Velda Tue Feb 16, 2010 8:00 pm

Ano, banka je opravdu registrovana v danovem raji. Na tom ovsem nevidim nic zvlastniho. I ceske podniky se stehuji do danovych raju, aby usetrili na danich. Mimo to ma banka pobocku a reprezentacni budovu pro Evropu v Budapesti. Tohle je jeden z duvodu, proc si mohou dovolit vracet poplatky, ktere zaplati obchodnik pri platbe jejich platebni kartou. Dalsi veci je to, ze by tezko MasterCard spolupracoval s bankou, ktera by nebyla duveryhodna. Banka ma vlastni SWIFT kod, ridi se podle smlouvy proti prani spinavych penez, navic ma vice nez 10 letou historii. To, ze banku neznate, jeste neznamena, ze je banka neduveryhodna. Ja jejich kartou platim bez problemu kdekoliv a kontroluju si sve platby v internetbankingu. Vase tvrzeni, ze stranky jsou prelozene Google translatorem jen dokazuje, ze jste je ani poradne necetl. Poplatky, ktere jsou uvedeny na strankach Loyal Bank, nejsou pro cleny NFD klubu shodne, protoze mezi NFD a bankou existuje smlouva.
Preji hezky den,
Ondrej Velicka

Velda

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Loyal Bank

Příspěvek  antropoid Thu Feb 18, 2010 2:38 pm

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:04 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re Loyal Bank

Příspěvek  Admin Thu Feb 18, 2010 3:51 pm

Musím napsat, že ta hrozná čeština byla první věc, která mne trkla. To nemá banka 2.000,-Kč na slušný překlad? Působí to značně nedůvěryhodně, pokud mám použít jemný výraz. Question
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty re:refundační karta

Příspěvek  jolana88 Sat Feb 20, 2010 1:54 am

Jen koukám, jak se různé podivné nabídky množí. Finanční gramotnost národa vypadá takřka nulová. Stále dostatek bláhovců, kteří si "z ničeho" vydělají "habakuk".
Ref. karta jistě stejně "zaručená" jako rádobykreditní karta od údajně mně osobně zřízeného ofshorre účtu (nedělám chyby - jak jsem info přijala,tak ji opisuji Smile ) společnosti WWIGroup corporation. Pokud ji skutečně míníte dále nabízet - doporučuji přečíst něco o HYIP, Ponzi,Scamu a pyramidách - event. navštívit rovnou forex peace army - zajímavý server registrující zkušenosti nejen z ČR http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.wwicorporation.com

event. rovnou nastudovat něco málo o možnosti právního postihu : http://www.epravo.cz/top/clanky/moznosti-postihu-ponzi-schemat-a-klasickych-pyramidovych-her-17866.html

u nás je zatím asi nejzajímavější Antipyramidové vyrování - antipyr. Rolling Eyes Twisted Evil

jolana88

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  Velda Sun Feb 21, 2010 3:47 pm

jolana88: Nemam potrebu tady projekt obhajovat pred lidmi, kteri hledaji proc veci nefunguji narozdil od toho, aby hledali jak funguji. Proto se omlouvam, ale odmitam na Vase reakce odpovidat, protoze by to stejne nemelo smysl. Radeji se budu venovat lidem, kteri o to maji zajem. Nicmene v tom, ze financni gramotnost naroda je velmi nizka s Vami souhlasim. Verte, ze princip pyramid, ponziho schematu a podobnych zalezitosti mam dobre nastudovane. Mrzi me, ze se tady bavime o necem, o cem si lidi nedokazou ani zjistit informace.

antropoid: Bohuzel novinky, ktere banka zverejnuje, ma prelozene krkolomne, jinak jsou ale stranky prelozene normalne. Nechci, aby to vypadalo, ze v tomhle banku obhajuju, ale pokud vezmu v uvahu fakt, ze klientu z CR je jen minimum, asi banka nepovazuje za profitabilni prekladat kazdou novinku zverejnenou na svych strankach. Clenstvi v NFD je zdarma, plati se jen poplatky bance. Chcete-li smlouvu mezi NFD a LB, napiste kontakt nebo mi poslete mail a ja Vam ji poslu. Provize za doporuceni je na strankach klubu NFD.

Mejte se hezky.

Velda

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  jolana88 Sun Feb 21, 2010 9:58 pm

1/ obhajobu,myslím, nikdo neočekával.
2/ rozporuplné informace lze získat právě proto, že člověk chce vědět:"jak to funguje"
3/ pokud mi někdo něco nabízí - ráda zjistím podrobnosti - viz níže
4/ nikomu neradím, zda do projektu jít či ne - ani jej neodsuzuji - je to pouze individuální rozhodnutí Naopak - pokud je toto pro Vás výhodné a vyplatí se - přeji Vám to.

Z několika více věcí, které mne osobně upoutaly, jmenuji třeba -
a)zcela nevýhodný ceník služeb - nov aktualizovaný zvl.pro mne jako občana ČR neužívajícího běžně účet v USD - konverze 1,25%?,externí převody s neohlášenými poplatky....
b) rozdíly v účtování za kartu na MasterCard(podmínky přímo pro kartu banky LB!) - jednorázový poplatek 95USD - anebo 2* 85USD? atd. - viz FAQ
c) na můj vkus příliš mnoho negativních zkušeností s podivnými praktikami LB
Domnívám se, že pro běžného smrtelníka lze najít zajímavější provizní systémy než HYIP v Karibiku.

jistě budou i dále než od r.2004 - obsah v podstatě vždy stejný - jak banka snadno přijde k penězům....
http://www.privacy.li/forum/viewtopic.php?f=4&t=261
http://forum.hyipinvestment.com/showthread.php?p=86975

jolana88

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty pro Velda, Jolana88

Příspěvek  antropoid Wed Feb 24, 2010 2:16 pm

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:04 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  Velda Wed Feb 24, 2010 3:25 pm

Nikoho nenutim vstoupit, ale presne nevim, proc se to tady zvrhlo jen na hodnoceni banky. Nikdo Vas nenuti tam posilat vysoke castky. Sam si do banky posilam kazdy mesic takovou castku, kterou jsem schopny v danem mesici utratit. I kdyby nahodou banka zkrachovala, nebude to pro me takova ztrata. Samotne refundace vyplaci NFD a nejsou vazane na banku, takze ani o jiz vytvoreny pasivni prijem neprijdete. Pro cleny klubu plati trochu jine poplatky, ktere se daji dohledat v PDF na strankach NFD.

Velda

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  jolana88 Wed Feb 24, 2010 4:08 pm

"Nabízím každému možnost zajistit si pasivní příjem absolutně bez práce. Jedná se o největší věrnostní program na světě. Princip spočívá v tom, že si založíte učet v bance, ke kterému dostanete platební kartu. Při platbě kartou každý obchodník platí poplatek bance v průměrné výši 3,5 procent a vy část z tohoto poplatku získáte zpět ve formě investic do nemovitostí. Po pár letech běžného nakupování touto kartou si vytvoříte slušný pasivní příjem (refundaci) z pronájmu těchto nemovitostí. Pro podrobnější informace navštivte moji stránku www.pasivniprijem.info."

nabízíte provizní systém založený na užívání platební karty dané banky - nikoli členství v nějakém NFD klubu - mimochodem - právní dokumenty uveřejněné na stránkách NFD Clubu - sice zaručují, že NFD nemá se žádnou bankovní operací nic společného - nikdo za nic neručí - ale způsob převodu finančního podílu mně jako event. členovi tam nikde není ?? (FAQ: 9. Akú mám garanciu na to, že dostanem refundáciu?
Každý člen klubu má garantované, že refundáciu budete dostávať, pretože sa postupne stávate spoluvlastníkom NFD....)
Myslím, že hovoříme o stejném NFD Družstvu - http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=9682&SID=8&P=0

jolana88

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  Velda Wed Feb 24, 2010 4:53 pm

Registrace probiha tak, ze se zaregistrujete do NFD klubu a ti Vam zalozi ucet v Loyal bance. Svuj spoluvlastnicky podil vidite kazdy mesic aktualizovany na clenkych strankach NFD. LB prevadi poplatek od obchodniku do NFD, kteri tyto prostredky investuji. Z principu nelze zarucit vysi refundace, ale NFD zarucuje, ze refundaci ziskate, protoze mate vlastnicky podil a tudiz pravo na cast zisku NFD.

Velda

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  jolana88 Wed Feb 24, 2010 6:34 pm

Člen nesmí:" pri prezentovaní Klubu, NFD, GI Inc., členstva v Klube a jeho výhod prezentovať obchodné mená, značky, logá alebo obchodné známky „Maestro“, „MasterCard“, ani obchodné meno, značku, logo alebo obchodnú známku banky, ktorá Klubovú nákupnú kartu vydáva alebo vydala,"

nejdřív zaplať, pak se něco dozvíš?

tohle má několik MLM systémů, občas se to objeví...

začne se mi vyplácet 10-15let? - no pojistka na stáří - když se dožiju nebo uznají dědické nároky nebo bude z čeho
Odpověď, že:" banka je nejméně riziková a nejvíce chráněná???" - já měla peníze u Kreditní banky bounce

málokde se ale objeví, že Ti, kteří mají oprávnění jednat za Členy - se zříkají veškeré odpovědnosti - a všechno za ně zařizují třetí strany - GI Inc.(St.Vincent...),Saving Funds...
Nejdřív si vydělám na členství 332E v družstvu - mám na ně nárok - ale mít na něco nárok neznamená to dostat.
nevyhovuje mi nutnost pravidelných měsíčních "nákupů" , ani pokuta za vystoupení. Taky by se mi nelíbil strop v možnosti získání bodů - ať vydělám jak vydělám - dostanu jen danou část...

Ale jak říkám - každému po libosti


čl.8 I love you

jolana88

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 20. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Veldo, tady obchod neuděláš

Příspěvek  Zoro 608 978 999 Wed Mar 17, 2010 5:29 am

Refundační karty NFD jsou tak dobré, že se s jejich prodejem nemusíš zahazovat v nějaké diskusi, kde se scházejí chytrolíni, kteří jen plácají blbiny, protože nemají komletní informace. Tito lidé nikdy neinvestují ani neobchodují, prostě jen tak plácají , aby byli zajímaví. Argumenty, které používají, bývají sice někdy pravdivé, ale pokud jsou vytrženy z kontextu, mohou být vnímány nesprávně (např. kritika výše poplatků). Spousta exotů je taky schopna při zmínce o MLM zasvěceně tvrdit, že je to letadlo, aniž by věděli, co to pletou za nesmysl.

Znám pár lidí, kteří tuto kartu používají 2 až 3 roky. Nemají s ní samozřejmě žádné problémy.

Možná bys měl vědět, že v ČR i na Slovensku existuje společnost, která NFD refundační kartu dává zdarma jako jednu z více motivačních odměn + 800 USD vklad.

Taky jsi nezmínil možnost získání domu v hodnotě, která se rovná násobku průměrné měsíční platby koeficientem 180 , tedy např. 2.700.000 Kč , při měsíční platbě 15.000 Kč. Po nastěhování do domu, který ti firma postaví, je třeba obdobným způsobem používat kartu ještě 10 let, potom se stáváš majitelem. Uvedená čísla uvádím jen orientačně pro představu.

Další možností, jak využít kartu k pořízení bydlení, je vzít si hypotéku např. na 30 let. Po dobu cca 10 až 12 let platím hypotéku kartou a potom už ji splácí renta, která na kartě vznikla.

Informace a podmínky získání domu si pro jistotu ověř z důvěryhodného zdroje, teprve potom nabídni při prodeji karty, ale na zdejším fóru či v jakékoliv jiné diskusi to z důvodů výše uvedených nemá smysl.

Teď jsem si ještě vzpomněl na nějakou podobnou "diskusi zasvěcených" , tentokrát o tom, jak APL Dubaj krachuje, už od prosince nevyplácí investory a jiné blbiny. Byla to samozřejmě jen záminka pro pár chytrolínů, jak si zahrát na důležité, protože právě ve dnech, kdy tato diskuse nabírala obrátky, jsem z Dubaje vybíral peníze, stejně tak i můj známý. Snad by se dalo vytknout 2 týdenní zpoždění, ale to zřejmě vzniklo jako důsledek poplašných zpráv o Dubaji. Kdyby se něco takového stalo našim bankám, nezachránila by je ani ČNB. APL však tuto situaci ustála. Včera jsem opět vybíral a peníze už byly odesílány jen s 1 denním zpožděním. Tento odstavec sice vybočuje z tématu, ale potvrzuje, co jsem napsal o úrovni internetových diskusí.

Zoro 608 978 999

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re 608 978 999 a refundační karty

Příspěvek  Admin Wed Mar 17, 2010 5:39 am

Génius promluvil. confused
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty pro zora

Příspěvek  albert Wed Mar 17, 2010 4:14 pm

Neda mi to, nez zareagovat. Takove hlouposti jako pises, uz jsem dlouho necetl. Tvoje pokusy negativni aserce, odepsat hned zkraje oponenty nesmysly jsou do nebe volajici. Pokud jsou argumenty nespravne, tak je vyvrat. Ja souhlasim napriklad se vsim co napsal antropoid a investuji uz docela dlouho.
Brat si hypoteku od banky z Karibiku je nejvetsi pitomost a hloupost co jde udelat, staci se podivat na cizomenove hypoteky treba do Lotysska, Madarska a dalsich zemi Pobalti, ktere se placaji v krizi snad nejhure z celeho sveta.

Vsechno se to ale da shrnout do dvou otazek: Kolik dostanu penez zpet, kdyz se banka zitra rozhodne skoncit?

Odpoved je velmi jednoducha, nedostanu ani korunu, protoze banka neni regulovana evropskym ci americkym pravem.

Druha otazka je, kdy banka zavre brany? No kdo vi, treba klidne zitra a ja dostanu velke kulove....

To s tvou Dubaji je uplny nesmysl a obzvlaste veta o CNB. Banky maji povinnost mit u centralni banky urcitou rezervu danou zakonem, dale je zakotveno v zakonech pojisteni vkladu. Tvoje dubajska banka nema naprosto zadne pojisteni, zadne povinnosti rezerv a pochybuji, ze je vubec smlouva o zamezeni dvojiho zdaneni se Sv. Vincencem, ale kvuli tobe se mi to nechce hledat.
Pokud chces svymi hloupostmi urazet lidi, tak to aspon delej inteligentne a pouzij argumenty. V tvem prispevku neni argumenty ani jediny pouze kecy o tom, ze jsi v klidu vybiral a ze kamosi neco pouzivaji, ani jedina fakticka poznamka.

Mozna by sis mel zmenit prezdivku na Bernard Madoff nebo Viktor Kozeny, to by to lepe vystihovalo...
albert
albert

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Albertovi

Příspěvek  Zoro 608 978 999 Thu Mar 18, 2010 5:39 am

Alberte, rozhodně nemám ve zvyku kohokoliv urážet, i když to tak může vypadat. Za urážku naopak považuji tvá slova. Chováš se naprosto stejně jako většina diskutujících, o kterých jsem psal. Proč ti dělá takový problém pochopit význam mých slov? S vyjadřováním nemám problém, tak nechápu, jak ses proboha dopátral toho, že zmíněná hypotéka je z Karibiku??? (další "přehmaty" ani nezmiňuji) Jestli ti tvé ego dovolí připustit omyl, přečti si pozorně ještě jednou, co jsem napsal a zjistíš, že všechno sedí. Řešíš NEPODSTATNÉ , ale pádné argumenty přehlížíš. Napsal jsi dvě, řečnicky ložené otázky, na které sis hned sám odpověděl, aniž bys připustil , že odpověď by mohla být jiná nebo dokonce otázka zbytečná.

Záměrně jsem uvedl nedávnou zkušenost s Dubají, protože v tomto případě jsou argumenty jednoduše prokazatelné. Chtěl jsem na tomto příkladu jen názorně předvést neserióznost a neobjektivní přístup mnoha účastníků diskusí. Ty jsi však moji vlastní zkušenost označil za nesmysl. Uvědomuješ si vůbec zhovadilost svého jednání? A ještě si dovolíš tvrdit, že já někoho urážím, když je to obráceně? Sice jsem ostřeji kritizoval, ale moje kritika byla na místě. Někteří se prostě rádi nadřazují druhým, hrají si na pána Boha a Vševěda a zasvěceně tvrdí něco, o čem prd vědí. Znát mnohá fakta a zákony ještě neznamená správně rozumět tématu, ke kterému se vztahují.

Nerad dělám věci napůl, a kdybych chtěl rozpitvávat téma refundační karty kompletně , musel bych napsat 10x více a ještě by se ode mně očekával "servis" , pokud by někteří stále něco nechápali, proto se do toho raději ani nepouštím. To, co jsem napsal, mělo jen vzbudit zájem čtenářů, aby si potom každý po svém zjistil všechna fakta u některého z OZ nebo třeba dotazem na webu. Kromě toho upřednostňuji vyšší úroveň komunikace při osobní nebo telefonní diskusi v reálném čase. Dokážu ale přiznat i to, že úplně všechna fakta nemám ještě na 100% ověřena od kompetentních osob, mám však v úmyslu do konce dubna vše zjistit. Teprve potom se rozhodnu jaký způsob využití je pro mne nejlepší a bezpečný.

Kvůli nějaké kartě jsem určitě nepsal, jen mi moc vadí, když se spolu lidé nemohou domluvit. Často říkám, že lidé neumějí informace předávat, a už vůbec ne přijímat. I když si to neradi přiznávají nebo ani neuvědomují, jsou zahleděni do své pravdy ze svého úhlu pohledu a nepřipouštějí, že by se mohli mýlit. Nebo že ten druhý sice mluví o tomtéž, ale preferuje jiné priority, takže se budou určitě míjet , přestože ve skutečnosti mají na věc stejný názor.

Přeji tobě i všem čtenářům fóra více porozumění, Zoro

(vše podstatné bylo napsáno, nemám v úmyslu donekonečna odepisovat, ale nebráním se přímé komunikaci po telefonu, po celém světě volám neomezeně, stačí tedy odkudkoliv jen prozv. nebo sms)

Zoro 608 978 999

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty pro zora

Příspěvek  albert Thu Mar 18, 2010 12:48 pm

Jak pises, nema smysl vubec dopisovat si. Me dve otazky si nevyvratil, fakt s CNB jsi taky nevyvratil,
Bohuzel nemuzu rict, ze padne argumenty prehlizim, protoze jsi bohuzel zadne nepouzil.
Nechapu, ze bych byl zahledeny do sebe, pripustim to, az mi vyvratis argumenty, ale myslim, ze toho se nikdy nedockam.
Nechapu, cim se nadrazuji druhym, prosim odpovez me otazky a pak jsem ochotny se klidne omluvit, do te doby je to jen placani a placani...

Taky nemam naladu psat do fora a komunikovat s tebou takhle, ale myslim, ze je dobre lidi varovat pred podobnymi systemy jake nabizis. Je to nebezpecna vec, ktera se muze velmi prodrazit a pokud kohokoliv me prispevky odradi a nenechaji se tebou jakkoliv zvyklat budu moc rad....

A mimochodem Dubaj ma mezinarodni kapitalovy trh, a je chraneno mezinarodni pravem, Sv. VIncenc ma mozna tak rybi trh, ktery je chranen praci sovetskeho lidu, takze by to asi chtelo novy argument
albert
albert

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Refundační platební karta Empty Re: Refundační platební karta

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru