1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování

3 posters

Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování

Příspěvek  Admin Wed Mar 03, 2010 1:14 am

Warren Buffett v rozhovoru pro CNBC včera uvedl, že většinu svých investic drží v dolarech, pokud by musel investovat do zahraniční měny, vybral by si švýcarské franky. Celkově se vývoje na měnových trzích obává; budoucnost měn je otázkou toho, co udělají vlády a jak budou v delším období disciplinované. Vláda USA byla podle jeho názoru v tomto ohledu „velmi dobrá“. Pokračování
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re: Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování

Příspěvek  Tony Wed Mar 03, 2010 1:28 am

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:37 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re Buffett

Příspěvek  Admin Wed Mar 03, 2010 2:08 am

Ještě jsem ho nečetl. Vy ano?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re: Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování

Příspěvek  Tony Wed Mar 03, 2010 1:41 pm

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:33 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re: Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování

Příspěvek  Tony Fri Mar 05, 2010 2:05 pm

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:40 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re Buffett

Příspěvek  Admin Fri Mar 05, 2010 5:42 pm

Bohužel neměl. Včera jsem byl celý den na cestách. Dnešek není lepší a kupa úkolů zbývá. Snad o víkendu... Však tu otázku položte do pléna...
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re: Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování

Příspěvek  Tony Mon Mar 08, 2010 3:08 pm

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:34 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re Buffett

Příspěvek  Admin Mon Mar 08, 2010 3:23 pm

Dobrý tip.

Texty a investice týkající se Buffetta, to je vždy zajímavé čtení. Někteří lidé jej již řadu let odepisují (o tom jsem si vždy myslel své, ale asi nemá smysl jim to vyvracet), ale starý pán pořád válí! O tom jsem přesvědčený. Navíc, a to je v tomto oboru celkem vzácné, je Buffett také obecně uznávaný a dokonce oblíbený.

Jinak pro ty, kteří rádi čtou o tomto fenomenálním investorovi: www.warrenbuffett.cz
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re: Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování

Příspěvek  parez Mon Mar 08, 2010 7:18 pm

Pane Hýsku, z Vašeho předchozího příspěvku jsem se dozvěděl, že máte web věnovaný W. Buffettovi.


Naposledy upravil parez dne Wed May 19, 2010 8:59 pm, celkově upraveno 1 krát

parez

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 25. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re Warren Buffett

Příspěvek  Admin Mon Mar 08, 2010 7:39 pm

Je to tak. Víte, ten web, to už je spíše takový můj koníček a zábava. Stíhám to pouze o volném čase. Stejně jako www.akciecz.com , www.vrchol.net , www.investori.net , www.iakcie.com ... Jinak, pokud někdo narazí na něco, co je třeba na libovolný web doplnit, napište mi to i s linkem třeba na akcie-komodity@seznam.cz a vynasnažím se, hned jak to půjde, doplnit. Very Happy
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re Tony

Příspěvek  Admin Sat Mar 20, 2010 2:48 am

Další člověk, který si neváží druhých a jejich času, který věnovali odpovědím. Škoda. Crying or Very sad
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování Empty Re: Věštec z Omahy o aktuální situaci i o svých investicích a přístupu k investování

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru