1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Řecko a problémy se statistikami

2 posters

Goto down

Řecko a problémy se statistikami Empty Řecko a problémy se statistikami

Příspěvek  Tony Wed Mar 03, 2010 2:27 pm

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:36 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Řecko a problémy se statistikami Empty Re Řecko a Evropa

Příspěvek  Admin Wed Mar 03, 2010 2:45 pm

Musím říci, že obecně přístup velké části evropských států (včetně ČR) mne již delší čas děsí. Zadlužování se na věčné časy, uvažování politiků v horizontu jednoho volebního období, kupování si hlasů voličů a současně nezájem většiny občanů o stav věcí.

Řecko si své problémy zaslouží. Z toho, co vím z medií, se obávám, že většina Řeků si ani není ochotna připustit, že nastal nějaký problém. A už vůbec nejsou ochotni se podílet na jeho řešení a nést zodpovědnost. Bohužel. Nerad bych jim křivdil.

Současně musím říci, že při takovýchto tlacích a "výchylkách" vždy velmi zpozorním a ptám se sám sebe: není to již příliš? Já jsem tlak na euro vyřešil tím, že jsem poslední týdny výrazně méně CZK převáděl na USD a o to více jsem šel do eura a ještě k tomu nakupoval to nejlepší, co jsem dokázal vybrat z DAX. A bylo co vybírat! Takže, pokud jsem udělal dobré závěry a výběr titulů a při troše štěstí, zabiji hned dvě mouchy jednou ranou Very Happy

Jinak o statistikách si nikdy nedělám velké iluze. Přesně jak řekl WCH.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Řecko a problémy se statistikami Empty Re: Řecko a problémy se statistikami

Příspěvek  Tony Wed Mar 03, 2010 6:08 pm

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:35 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Řecko a problémy se statistikami Empty Re euro a situace v Evropě

Příspěvek  Admin Thu Mar 04, 2010 1:27 am

Jo, tak tohle už si musí každý individuální investor rozhodnout sám...

Ano, tak jsem to myslel. Sázím na to, že když nyní převedu volné CZK na euro a ještě nakoupím pečlivě vybrané tituly např. z DAX, vyplatí se to a dříve či později vydělám (zhodnotím) a hodně. Tak jako každý investor musím brát v úvahu oba faktory: měny + co za ty peníze koupím. Myslím, že o tom euru už jsem se ve fóru před pár dny zmiňoval.

Navíc to stejně musím tak jako tak každý měsíc a týden řešit znovu a znovu, neboť se mi uvolňují CZK (např. z prodejů KB - zisk v řádech desítek procent...) a navíc přibývá další kapitál, většinou v CZK. A protože mi již BCPP nepřijde být atraktivní ve srovnání s tolika skvělými tituly v zahraničí, řeším průběžně zda na euro či USD. To uvádím pouze pro srozumitelnost, rozhodně nepřevádím měny (CZK,USD a euro) tam a zpět každý den, to považuji za totální pitomost, i když vím, že hodně hráčů to dělá...

Takže ano, rozhodně nesázím na další brutální propady eura, současně si nedělám iluze, že vždy všechno trefím na dně. To by bylo bláznovství.

Jinak Evropa má problémy, o tom není pochyb, ale to mají USA taky že?

(Toto není investiční doporučení!)
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Řecko a problémy se statistikami Empty Re Tony

Příspěvek  Admin Sat Mar 20, 2010 2:52 am

Další člověk, který si neváží druhých a jejich času, který věnovali odpovědím. Škoda. Crying or Very sad
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Řecko a problémy se statistikami Empty Re: Řecko a problémy se statistikami

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru