1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

To jsou věci, už i Reflex probírá české burziány a jejich fondy... Dramatický život českého finančníka, jehož fond jde nahoru(?)

Goto down

To jsou věci, už i Reflex probírá české burziány a jejich fondy... Dramatický život českého finančníka, jehož fond jde nahoru(?) Empty To jsou věci, už i Reflex probírá české burziány a jejich fondy... Dramatický život českého finančníka, jehož fond jde nahoru(?)

Příspěvek  Admin za Fri Mar 26, 2010 11:51 pm

Český Fond Vltava je nejlepší na světě. Takovou zprávu přinesl v druhé polovině února prestižní týdeník Euro. Hedgeový fond totiž v roce 2009 ztrojnásobil majetek investorů. Je hlavní majitel Daniel Gladiš skutečně geniální finančník?

Hodnocení fondu vychází ze žebříčku časopisu Eurohedge, podle kterého porazil loni Vltava Fund Sicav všechny ostatní na hlavu. Jeho kurs vzrostl o 202 procenta, žádný jiný fond přitom nepřesáhl ani hranici 100 procent.

České srdíčko nad takovým úspěchem radostně poskočí, zase jednou je Čech nejlepší. Jenže tento pocit poněkud kalí fakt, že tentýž fond bychom o rok dříve ve stejném hodnocení museli hledat na přesně opačném konci žebříčku. Nadšení zcela opadne, když zjistíme, že současný kurs Vltavy je dokonce o téměř 20 procent nižší než v roce 2004, kdy fond vznikl. Pokračování Shocked

_________________
Služby a historie: http://www.akcie-komodity.com
Web: http://www.akciecz.cz
Sledujte burzovní aktuality na Twitteru: http://www.twitter.com/hysek
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

http://www.akcie-komodity.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru