1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Propagujte se: Máte skvělé www stránky o financích či investicích?

Goto down

Propagujte se: Máte skvělé www stránky o financích či investicích? Empty Propagujte se: Máte skvělé www stránky o financích či investicích?

Příspěvek  Admin za Wed Nov 11, 2009 3:49 am

Máte skvělé www stránky o financích či investicích? Můžete je zde propagovat a zdarma! Máte povolen jeden link na každý svůj web. Popište ostatním, proč je váš web tak užitečný. lol!
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.akcie-komodity.com

Návrat nahoru Goto down

Propagujte se: Máte skvělé www stránky o financích či investicích? Empty Nová mezinárosní společnost expandující na náš trh

Příspěvek  Wanny211 za Tue Jul 05, 2011 12:34 pm

P O Z V Á N K A

Dobrý den, dovoluji si Vás pozvat na prezentaci o firmě WEBSTAR. Začátek v 21.00.hodin, každý den. Firma přináší novou revoluční a patentovanou technologii online 3D nakupování na internetě a s tím související množství dalších výhod a novinek. Absolutně převratná možnost vybudovat si dlouhodobý reziduální prijem díky jedinečné filozofii získávání zákazníků. Tato příležitost určitě stojí za hodinku času, který tomuto budete věnovat. I když mám skoro denně nové " super" nabídky, tato mě svou vyjímečností po dlouhé době oslovila. A to jsem známému skoro měsíc tvrdě odmítala poslechnutí prezentace, až jsem mu nakonec udělala radost a poslechla si to. Okamžitě jsem změnila názor a mrzelo mě, že jsem nezačala dříve už před měsícem.

http://www.pasivneprijmy.sk/stranka/103/WEBINAR-O-WEBSTAR-NA%C5%BDIVO-DENNE-O-21.00.HODINE

Klikněte na link a když se Vám načítá stránka, najdete tam ve třech krocích šipkami popsaný návod k správnému přihlášení do konferenční místnosti. Snažte se přihlásit včas, aspoň s 5-10 minutovým předstihem a vyčkejte na začátek prezentace. Do okénka před enterem napište kdo Vás pozval. Tedy Vaše jméno a mé jméno Helena, příklad (Mila-Hela). Pište ve zkratce jména, počet písmenek je omezený.

Těším se na Vaši účast.

více o společnosti na mém webu www.arpa.blue4net.cz Helena Obrtelová

Wanny211

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 11
Age : 67
Location : Olomoucký

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru