1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mám taký námet

2 posters

Goto down

mám taký námet Empty mám taký námet

Příspěvek  kviido Tue Jun 29, 2010 10:51 am

Nie je tu veľká návštevnosť a je to škoda, lebo vám nevadí rozmanitosť názorov, odkazy na české stránky ani zverejňovanie e-mailov. Práve toto vadí na konkurenčnom Finančníku, takže máloktorý príspevok sa dostane do fóra a chat venovaný špeciálne forexu chcú práve z takýchto dôvodov úplne zrušiť. Samozrejme rešpektujem ich zámer so stránkami, ale je nás asi viac ktorí by uvítali niečo voľnejšie. Preto vám navrhujem založiť chat, kde by sa netolerovala len neslušnosť a príspevky ktoré nemajú s obchodovaním ani vzdialene nič spoločné. Príspevky by sa mohli po pár dňoch, alebo po určitom počte príspevkov priebežne mazať. Určite by to zvýšilo aj celkovú návštevnosť týchto stránok.
kviido
kviido

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

mám taký námet Empty Re chat

Příspěvek  Admin Tue Jun 29, 2010 4:18 pm

To je dobrý nápad! Musím nejprve zjistit, jestli to ta aplikace phpbb má již vytvořené (toto fórum je phpbb) a stačí to pouze aktivovat a nastavit. Potom bych to co nejdříve udělal. Jsem stále pouze poučený uživatel internetu, neumím programovat. Také si všimněte, že toto fórum stále běží pouze na doméně třetího řádu, zatím je to pouze testík toho, zda budou mít lidé vůbec zájem diskutovat (či chatovat). Question Idea
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru