1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Firma Kříž

Goto down

Firma Kříž

Příspěvek  Admin za Wed Nov 18, 2009 7:06 pm

Máme další případ údajných finančních podvodů

Naše reportáž o podnikání firmy Brokers Job, před kterou varovala Česká národní banka a také policie, má pokračování. Kontaktovalo nás už několik údajně podvedených lidí. Tvrdí, že se s majitelem firmy Janem Křížem setkali v jiné společnosti, která fungovala na principu tak zvaného letadla. A varují všechny, že tehdy jeho podnikání skončilo před soudem kvůli podvodu.


Způsob, jakým anoncuje práci, a způsob rychlého zisku má určité shodné znaky se společnostmi, kterými jsme se zabývali v minulosti. Takhle charakterizovala podnikání Brokers Jobu policie. Upozorňovala na to, že se podobá podvodu typu letadlo. Firma nabízí dvoudenní kurz burzovního obchodování za osm set eur, a nebo za přivedení dalších pěti zájemců o kurz.

Jan Kříž, vlastník společnosti, ale firmu hájil: "To je normální věc přece, zprostředkování, dneska přece přímej prodej jinak nefunguje." Kříž už ale udajně podobnou firmu dříve provozoval. Před šesti lety mu prý uvěřil pan Honza a podnikal s ním.

Pan Honza teď říká: "Já jsem nevěřil vlastním očím, když jsem viděl vaši reportáž, že pan Kříž rozjíždí něco, co tolik lidí spálilo." Protože do systému vstoupil brzy, dostal se do vrcholné pozice. Honza vysvětluje: "Základní vklad byl dvacet jedna tisíc a ty za určitých podmínek vám zůstávaly na jakém si kontu a pokud jste nesplnily podmínky, tak vám odečítají 3 až 4 tisíce korun, až jste se dostali na nulu jako my."

Zisk měl údajně příjít z prodeje spotřebičů. Kdo neměl hotovost, dostal nabídku vzít si úvěr. Úkolem prý bylo ale i shánění dalších zájemců o dealerství. Podle tehdejších spolupracovníků dával Kříž tehdy jednu zásadní radu. Sežeň lidi a ty lidi musí sehnat další lidi, s tím, že máte za každýho zájemce 3 tisíce korun.

Pan Honza teď tvrdí: "Dostalo se to až k soudu jako úvěrové podvody, nevím co dostal za trest, každopádně odsouzen byl." Kříž vše odmítl komentovat. Pan Honza sám dostal podmínku jako jeden z manažerů firmy. Před Křížem chce ale lidi varovat.

Zdroj: tn.nova.cz
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.akcie-komodity.com

Návrat nahoru Goto down

Kříže znám

Příspěvek  Anubis za Mon Dec 14, 2009 1:05 pm

Kříže znám osobně, může působit, že je dobrým obchodníkem, má auto, peníze atd... ale normánlí člověk si asi bude umět spočíst, že když jeho seminář ( který se mimochodem informacemi které na něm říkají řadí do mateřské školky tradingu) stojí 30 000 a má tam pokaždé 20,30 lid..... Smile Navíc prodává platformu, jterá je ZDARMA na internetu. Za 30 000kč se dá již u někoho absolvovat týdenní osobní mentoring u lidí, kteří se prokazatelně živí tradingem, navíc na futures trzích, které jsou regulovány a neojebe Vás broker typu GCI......

Varují Vás,

jinak budete horče litovat 30 000 za kurs, a 2000 USD které necháte podvodníkům z GCI.

Anubis

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 12. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re Kříž

Příspěvek  Admin za Wed May 05, 2010 3:54 pm

Vážení čtenáři a diskutující, tímto ukončuji diskusi na téma Jan Kříž - Royal Business.

Děkuji Admin

_________________
Služby a historie: http://www.akcie-komodity.com
Web: http://www.akciecz.cz
Sledujte burzovní aktuality na Twitteru: http://www.twitter.com/hysek
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.akcie-komodity.com

Návrat nahoru Goto down

Jan Kříž - Royalbiz

Příspěvek  romco087 za Thu Apr 14, 2011 2:23 pm

Dobrý deň,

p.Kříža poznám osobne a zatiaľ čo som sa tu na tomto fóre dočítal, tak som narazil iba na negatívne ohlasy ohľadom jeho osoby a jeho firmy. Zo svojej vlastnej skúsenosti musím povedať, že ako firma, tak aj jeho osoba sú dôveryhodné subjekty, pravidelne sa osobne zúčastňujem na seminároch a školeniach a vidím v tom zmysel. Každý z nás, ak chce dosiahnuť určitého vzdelania vo svojom živote, musí za to svojím spôsobom zaplatiť (či už peňažne alebo časovo, atď. ...), čo v preklade znamená, že za Vysokú školu sme ochotní aj zaplatiť, pre dosiahnutie určitého titulu - ktorý nám ešte nezabezpečuje úspech v živote. Chcem tým povedať len toľko, že mnoho z Vás, nevidí ten skrytý zmysel tejto ponúknutej možnosti sa ďalej rozvíjať a pracovať na sebe a tým sa aj posúvať v živote ďalej. Firma má mnoho spokojných klientov, ktorí sa bohužiaľ na týchto fórach nezúčastňujú a tak nemôžu vyjadriť svoj, pozitívny, názor k tejto téme. Tým pádom je to jednostranná diskusia naklonená iba jednej, a to negatívnej, strane. Z toho celého plynie skutočnosť, že ľudia, ktorí nemajú finančné pokrytie a zároveň určitú finančnú gramotnosť, budú šíriť iba zlé meno ako osoby, tak aj firmy, čím chcú dosiahnuť pádu celého už fungujúceho systému. Dôkazom toho sú tieto negatívne ohlasy a preto svojim príspevkom chcem uistiť ľudí, ktorí sa chystajú vstúpiť do tohto biznisu, že sa nemajú čoho báť, práve naopak, môžte toho veľa len získať. Nepozerajte sa na to iba ako na vyšší prvotný vklad, skúste sa na to pozrieť z opačného uhla pohľadu a to, že Vám to v budúcnosti zabezpečí ďalší prísun financií a pritom nemusíte stratiť svoje súčasné zamestnanie, alebo hobby, čomu sa práve venujete.

Neskrývam svoju identitu pod neznáme meno, či prezývku, vystupujem pod svojim skutočným menom, ako skutočná osoba. Práve preto, ak máte nejaké ďalšie otázky, či pochybnosti, rád Vám ich vyvrátim a odpoviem Vám na všetko, čo Vás ohľadom tejto diskutovanej témy zaujíma.

Roman, tel. : +420 723 829 420 alebo email : romco087@azet.sk

P.S. : Konkurencii chcem odkázať, že čím viac bude negatívnych ohlasov a diskusných fór, tým viac posilní a upevní náš úspech v tomto biznise.

Ďakujem za Vašu pozornosť a teším sa na budúcu spoluprácu.

romco087

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 14. 04. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re skvělá nabídka

Příspěvek  Admin za Thu Apr 14, 2011 11:20 pm

Milý Romane, jak by se Vám líbilo, kdyby Vám, tak jako mně, pan Kříž vyhrožoval, volal i třicetkrát za den a to například ve čtyři hodiny v noci, volal Vašim spolupracovníkům a pomlouval Vás, posílal k Vám domů najatého člověka a vyděsil Vaši maminku osobní návštěvou v místě jejího bydliště? A to pouze proto, že provozujete toto diskusní fórum.

_________________
Služby a historie: http://www.akcie-komodity.com
Web: http://www.akciecz.cz
Sledujte burzovní aktuality na Twitteru: http://www.twitter.com/hysek
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.akcie-komodity.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Firma Kříž

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru