1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

CAPITAL ALTERNATIVE INVESTMENT MANAGEMENT: managed FX/futures

Goto down

CAPITAL ALTERNATIVE INVESTMENT MANAGEMENT: managed FX/futures Empty CAPITAL ALTERNATIVE INVESTMENT MANAGEMENT: managed FX/futures

Příspěvek  Zuzana Jandova za Mon Jun 17, 2013 7:04 pm

Vážení přátelé,

ráda bych vás informovala o alternativním investováním a společnosti Capital Alternative Investment Management ze Švýcarska.

CAIM je švýcarská regulovaná společnost, která spravuje účty investorů, tzv. money management, a obchoduje za ně na forexovém trhu (trh s cizími měnami). Nabízíme různé programy šité na míru různým investorům, které se liší v závislosti na výši investice a délce investování. V případě vašeho zájmu vám mohu zaslat i historická data obchodování. 

Samozřejmě také máme zájem o partnerské projekty, jako je Introducing Broker nebo White Label, tzn. přeprodej našich služeb.

Více informací naleznete také na naší webové stránce. Kontaktujte mě na níže uvedeném e-mailu a ráda vám vysvětlím podrobnosti.

Zuzana Jandová

Capital Alternative Investment Management
Dammstr. 19, 6301 Zug, Švýcarsko
http://www.capital-alternative.ch/


z.jandova@capital-alternative.ch

Zuzana Jandova

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 02. 04. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru