1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warrant a certifikát

4 posters

Goto down

Warrant a certifikát Empty Warrant a certifikát

Příspěvek  Investor2 Sun Nov 29, 2009 2:00 am

xxxx


Naposledy upravil Investor2 dne Mon Dec 07, 2009 10:24 am, celkově upraveno 1 krát
Investor2
Investor2

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 27. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Warrant a certifikát Empty Daně neplatím, nebudu živit vyžírky Bradavičku Paroubka a Topola

Příspěvek  Xenofanes Tue Dec 01, 2009 11:12 am

Zdravím ctěné diskutující,

obchoduji na Fx trhu na platformě u českého brokera.

Daně neplatím, nebudu živit vyžírky Bradavičku Paroubka a Topola, zv****l bych když vidím jim podobné jak se vyvalují v kancelářích a pijou kafíčko za peníze ukradené na daních z mých platů, když jsem ještě chodil do práce. Ti lumpové by měli být zavření někde na opuštěném ostrově, aby svou existencí nepáchali škody. A hned za nimi stojí zástup dalších vyžírků, jako jsou celníci, antimonopolní úřad, kontrolní úřad, většina ministerstev, je mi z těch lidí špatně.
Nicméně nevíte, jestli v poslední době nedošlo k nějaké právní úpravě ohledně daní za obchodování na forexu? Nebudou mít brokeři povinnost reportovat někam na úřad data o klientech? bounce

Xenofanes

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Warrant a certifikát Empty Re Investor2

Příspěvek  Admin Mon Dec 07, 2009 6:33 pm

Tak bohužel jsem nepochopil proč či jak, ale Investor2 si zřejmě právě smazal všechny své příspěvky. Škoda. Question
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Warrant a certifikát Empty Re: Warrant a certifikát

Příspěvek  CeKo Fri Dec 25, 2009 12:52 am

Xenofanes napsal:Zdravím ctěné diskutující,

obchoduji na Fx trhu na platformě u českého brokera.

Daně neplatím, nebudu živit vyžírky Bradavičku Paroubka a Topola, zv****l bych když vidím jim podobné jak se vyvalují v kancelářích a pijou kafíčko za peníze ukradené na daních z mých platů, když jsem ještě chodil do práce. Ti lumpové by měli být zavření někde na opuštěném ostrově, aby svou existencí nepáchali škody. A hned za nimi stojí zástup dalších vyžírků, jako jsou celníci, antimonopolní úřad, kontrolní úřad, většina ministerstev, je mi z těch lidí špatně.
Nicméně nevíte, jestli v poslední době nedošlo k nějaké právní úpravě ohledně daní za obchodování na forexu? Nebudou mít brokeři povinnost reportovat někam na úřad data o klientech? bounce

Zásadně nesouhlasím. Nedovedu si představit jak bychom jako skupina lidí žijící na území ohraničeném hranicemi ČR bez vlády, poslanců, úřadů, učitelů, policajtů, hasičů, vojáků a dalších státních zaměstnanců sami vzájmně mezi sebou a s okolním světem vůbec byli schopni žít a fungovat a investovat na burzách. Bohu dík mě je špatně z lidí. kteří daně neplatí z výše uvedeného názoru. Tímto netvrdím, že lidé placení z daní pracují kvalitně, svědomitě a poctivě, ale kdo takovou práci chce a může za ten jejich tabulkový peníz dělat?

CeKo

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 24. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Warrant a certifikát Empty Re: Warrant a certifikát

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru