1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nechápu...

4 posters

Goto down

Nechápu... Empty Nechápu...

Příspěvek  Marcusinek Tue Mar 23, 2010 12:54 pm

Zkouším proniknout do tajů finančnictví nebo jak to nazvat. Zkusil jsem demoverzi na fio.cz ale absolutně to nechápu. Chápu, že je to fiktivní, ale nějak to nemůžu pochopit jak to tam funguje. Co mi radí zkušení profíci?

Marcusinek

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 23. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Nechápu... Empty Re: Nechápu...

Příspěvek  JanZelinka Tue Mar 30, 2010 7:47 pm

Marcusinek napsal:Zkouším proniknout do tajů finančnictví nebo jak to nazvat. Zkusil jsem demoverzi na fio.cz ale absolutně to nechápu. Chápu, že je to fiktivní, ale nějak to nemůžu pochopit jak to tam funguje. Co mi radí zkušení profíci?

Nechápete pohyb kurzu v grafu nebo co máte na mysli?

JanZelinka

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 12. 09
Age : 36
Location : Mladá Boleslav

Návrat nahoru Goto down

Nechápu... Empty Re: Nechápu...

Příspěvek  petas Sat Nov 27, 2010 11:40 pm

Pokud nechápete, jak to celé vůbec funguje, z vlastní zkušenosti mohu doporučit najít si nějaký komplexnější návod pro konkrétní aplikaci např. na různých i konkurenčních fórech. Tam je většinou vcelku jednoduše vysvětleno, jak to celé funguje.

petas

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Nechápu... Empty Re: Nechápu...

Příspěvek  sanderson Thu Apr 11, 2013 8:33 pm

Zdravim... zacinam se seznamovat s platformou na fiu a neni mi jasna jedna vec.... z daytradingu vim, ze muzu zadat prikaz market nebo napr. limit, apod..
ale tam vidim, kolik kontraktu je k dispozici...
ted na fiu jsem se setkal s tim, ze napr. nabidka jedne akcie je jen 1ks a ja chtel koupit akcii deset... co to znamena? ze pri stavbe portfolia musim vzdy hledet i na to, kolik je volnych akcii?

diky za radu

foto je tady /imageshack.us/photo/my-images/706/fioyb.jpg/



sanderson

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Nechápu... Empty Re: Nechápu...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru