1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hromadné mazání příspěvků je ostudné

2 posters

Goto down

Souhlasíte se mnou, že hromadné a náhlé smazání všech příspěvků, které jsou již součástí diskuse (a diskutující na ně reagovali), je ostudné?

Hromadné mazání příspěvků je ostudné I_vote_lcap17%Hromadné mazání příspěvků je ostudné I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Hromadné mazání příspěvků je ostudné I_vote_lcap83%Hromadné mazání příspěvků je ostudné I_vote_rcap 83% 
[ 5 ]
Hromadné mazání příspěvků je ostudné I_vote_lcap0%Hromadné mazání příspěvků je ostudné I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 6
 
 

Hromadné mazání příspěvků je ostudné Empty Hromadné mazání příspěvků je ostudné

Příspěvek  Admin Tue Jul 06, 2010 8:14 pm

Vážení diskutující, pokud se zde někdo rozhodne smazat několik týdnů či měsíců po publikování a náhle všechny či většinu svých příspěvků, budu to považovat za neférové jednání. Tím, že někdo náhle smaže své příspěvky, poškozuje toto fórum a také projevuje neúctu vůči ostatním diskutujícím, kteří zde na jeho příspěvky reagovali a věnovali čas odpovědím. Je to ostudné a vypovídá to mnohé o jeho charakteru.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Hromadné mazání příspěvků je ostudné Empty Takze i PetrA se pridal

Příspěvek  albert2 Fri Jul 16, 2010 9:25 am

Pane Hysku, tim, ze napadate charakter diskutujicich, kteri Vam vytvorili velmi dobre backlingy a vysoke postaveni na nekolik klicovych slov a take pomohli nekolika lidem, presne vyjadrujete proc lide tyto prispevky mazou....
A vesmes to ani neni nefer vuci ostatnim diskutujicim, protoze primarne diskutuji lide, kteri jiz sve prispevky vymazali, koneckoncu viz vase anketa....

albert2

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Hromadné mazání příspěvků je ostudné Empty Re linky a mazání příspěvků

Příspěvek  Admin Fri Jul 16, 2010 10:07 am

Víte, o linky tady vůbec nejde. To fórum mohu třeba dnes celé smazat a nezaznamenám žádné ztráty. Mám přes 2.000 návštěv/den na jiných svých webech. Toto fórum je něco navíc, služba pro ty, kteří to skutečně ocení.

Když si spustíte vlastní fórum, zcela jistě to uvidíte jinak. Je opravdu velmi velmi nepříjemné během nabitého pracovního dne trávit hodinu úpravou půl roku starého vlákna jenom proto, že se někdo náhle rozhodnul smazat své příspěvky a zničil tak celé vlákno. Měl jsem to udělat tak, jak to dělají jiná fóra, totiž že příspěvky již nelze zpětně upravovat. Jenže já jsem se domníval, že sem budou chodit spíše inteligentní a slušní diskutující.

Fórum jste mazáním poškodili, to mi nikdo nevymluví. Než taková diskuse, tak to raději žádná. Není to od vás mazačů fér.

Doufám, že už se k tomuto tématu nebudeme muset vracet. Investice a obchodování na burze, to je poslání tohoto fóra.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Hromadné mazání příspěvků je ostudné Empty Re: Hromadné mazání příspěvků je ostudné

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru