1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Investiční klub

Goto down

Investiční klub Empty Investiční klub

Příspěvek  Jan Pribyl za Fri Jan 01, 2010 3:56 pm

Hezký den všem investorům,

Následující řádky jsou určeny všem, kteří ví stejně tak jako já, že peníze na bankovním účtě nikdy nevytvoří bohatství, že jsou tu jiné a daleko zajímavější prostředky, které mohou přinášet stabilní výnosy, a které zdaleka nejsou pouze pro bohaté.

S tím čím bych chtěl nyní oslovit investováníchtivé lidi není žádná novinka a převratná věc. A sice jde o investiční klub (IK).
Investiční kluby existují již pěknou řádku let nejenom v USA a UK, ale i v jiných zemích. IK mohou být zaměřeny na reality, akcie a další možné investiční nástroje. IK, o kterém nyní píši by byl zaměřen na investování do akcií.
Jsou mezi námi lidé (já se řadím mezi ně), kteří nemají dostatek kapitálu aby investovali velké finanční částky. Proto je tu možnost vytvoření IK, který bude sdružovat lidi podobného smýšlení. Riziko ztráty všech prostředků je tu o mnoho menší než když investuji sám. Na druhou stranu si lidé mohou vyměňovat zkušenosti, nápady a tak se sebevzdělávat.
Členem IK se může stát prakticky kdokoliv a v žádném případě nezáleží na znalostech a zkušenostech v oblasti akcií.
Předpokladám, že nejenom můj, ale i zájem ostatních investorů je dosáhnout maximálního zisku, a proto by IK investoval na základě doporučení odborníka s dlouholetou zkušeností a kladnými výsledky.
Samozřejmě velice důležitá a neopomenutelná věc je zabezpečení vložených prostředků IK, spravování portfolia, vyhodnocování výsledků, informování všech členů IK a nakonec vše legálně zajištěné tak aby žádný člen neutrpěl ztrátu ze své či jiného viny.
Tato nabídka je pro vážné zájemce o vytvoření IK, který by mohl přinášet dlouhodobé stabilní výsledky pro všechny zúčastněné členy.
Budu se těšit na Váš zájem, a který pevně doufám přeroste v založení našeho investičního klubu.

S pozdravem
Jan Přibyl
honza1974cz@hotmail.co.uk

Jan Pribyl

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 01. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Investiční klub Empty Re: Investiční klub

Příspěvek  tut0vka za Wed Jan 06, 2010 10:32 pm

Tohle asi moc fungovat nebude,kdo má kapitál,jede za svý a pak nevím jak by jsi to chtěl ošetřit z hlediska bezpečnosti svěřených prostředků a hlavně potom zdanování .
Pominu už to kdo by to jel na sebe pro druhý lidi bez makleřský licence,jak by to vysvětloval třeba ouradum No

tut0vka

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 01. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Investiční klub Empty Investiční klub

Příspěvek  Jan Pribyl za Thu Jan 07, 2010 1:37 am

tutovka - rozumim ti, ze v CR je to s timto druhem investovani tezsi jelikoz si lide zkratka nedokazi predstavit domlouvat se spolecne. Je to hrozna skoda, jelikoz to v jinych zemich celkem bez problemu funguje. Je tu vzdy neco noveho na uceni.
Co se tyce zdanovani, nedoslo by ke zdanovani. IK nevytvari zisk vramci spolecnosti jelikoz IK neni spolecnost. V ceskem zakone neni presne receno co je IK a tak co neni receno (zakazano) to se muze jako na celem svete. Pokud by k tomu nekdo mel vyhrady, muze se investovat zvlast, tzn. kazdy za sebe, to je take z jednou moznosti IK.
IK by dal na doporuceni odbornika. To jak se mu vyplati je druha vec. Ja to osobne delam stejnym zpusobem (vyplacim odmenu) a muze k tomu mit nekdo namitky? Akcie drzim pres 1/2 roku takze nemusim platit zadne dane.
Co se tyce bezpecnosti sverenych investic, pokud by se lide nedomluvili jednoduse (jak jsem zminil nahore) by investovali kazdy za sebe.
Dokud se to nezkusi tak nebudeme vedet zda to muze fungovat.
Diky za prispevek a zdravim Te

Jan Pribyl

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 01. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Investiční klub Empty Re: Investiční klub

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru