1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství)

3 posters

Goto down

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství) Empty Vazne ?????

Příspěvek  antropoid Mon May 17, 2010 10:47 am

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:03 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství) Empty Re spolupráce, reklama a Facebook

Příspěvek  Admin Mon May 17, 2010 6:10 pm

Vůbec nerozumím tomu, proč se na vlákno "Spolupráce" díváte? Každý si může vybrat ta svoje témata a jiná zcela ignorovat. Já jsem té slečně, které mne aktivně oslovila přes Facebook vyšel vstříc. Pokud to někoho obtěžuje, nechápu, proč to čte?

Jinak celkový obsah fóra je již v rukou vás všech.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství) Empty Forum ve Vasich rukou?

Příspěvek  antropoid Wed May 19, 2010 10:58 am

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:02 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství) Empty Re: LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství)

Příspěvek  parez Wed May 19, 2010 12:02 pm

Backlinks jsou prioritou p. Hýska. Podívejte se sem ,na jeho blog: http://aakjh.blogspot.com
Vždyť je to jen soustava linků, nic jiného. Po rozkliknutí názvu článku se opět jen objeví další link.

Ještě loni tvrdil, že odmítá nové klienty. Nyní má inzerát, že hledá klienty. Zřejmě mu business nejde podle jeho představ.

parez

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 25. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství) Empty Re parez

Příspěvek  Admin Wed May 19, 2010 6:41 pm

Myslím, že jsem to již několikrát napsal, že na www.aakjh.blogspot.com , který již jako blog nevyužívám, budou nově již pouze linky. A má to svůj účel. Mimochodem, na seznam.cz na slovo "akcie" je ten blog průběžně na první stránce (ve velké konkurenci) a o něčem to jistě svědčí.
(Upozorňuji, že na ten blog lidé stále chodí "na staré články", předpokládám, že přes vyhledávače. Dokonce je začínají pomalu také linkovat z jiných webů, což je milé.)

Co se týče Vašeho argumentu ohledně nových klientů, asi to nebylo správně pochopeno. Hovořil jsem opakovaně o tom, že již nejsem schopen vyhovět všem zájemcům. Ale pozor! Dříve jsem nehovořil o minimální investované částce. I proto se mi ozývalo tolik zájemců. A pokud jste pozorný čtenář, aktuální kampaň, který probíhá na webu, je na minimální investici 5 mil Kč. Tím se samozřejmě dramaticky snižuje počet potenciálních klientů a opět to má svoji logiku a má to svůj účel. Snad je to z toho nyní jasné. Věřím, že inteligentní člověk to pochopí.

Mimochodem, jsou firmy, kde je jako minimální částka bráno třeba 10 mil Kč či 1 mil euro. A nelze proti tomu nic namítnout. Ostatně, každá firma by měla vědět, kdo jsou její klienti a pro koho je nabídka určená.

V čem jsem byl ještě nesrozumitelný? Very Happy

Hýsek
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství) Empty Re antropoid

Příspěvek  Admin Wed May 19, 2010 6:49 pm

Kritika mi nikdy nevadí, pokud je objektivní. Také si povšimněte, že zde nechávám i kritické příspěvky, což je na jiných webech vzácnost, ale to se již opakuji.

A fórum je opravdu v rukou diskutujících. Otevřete sám 500 zajímavých témat a vyvolejte s lidmi diskusi a fórum zde bude pouze Vaše. A o tom to je. Je to fórum pro dospělé sebevědomé lidi, kteří se nestydí za vlastní názor. Jenže, těch lidí je na webu prostě menšina a vždy bude. Neutral
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství) Empty Argumentace a důkaz

Příspěvek  Admin Wed May 19, 2010 7:26 pm

Jinak jsem našel jeden starší článeček, kde si můžete snadno ověřit kontinuitu mých myšlenek. Najdete jej zde.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství) Empty Re: LJ: Hledám uplatnění v oboru financí (personalistika, management, školitelství)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru