1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaký je váš názor na investice do realit v USA?

2 posters

Goto down

Jaký je váš názor na investice do realit v USA? Empty Jaký je váš názor na investice do realit v USA?

Příspěvek  Admin Tue Jun 08, 2010 3:37 am

Jaký je váš názor na investice do realit v USA?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Jaký je váš názor na investice do realit v USA? Empty Investice do nemovitostí v USA

Příspěvek  Admin Tue Jun 08, 2010 3:39 am

Máte někdo zkušenosti s tímto projektem?

Článek je zde: http://www.akciecz.com/products/investice-do-nemovitosti-v-usa/
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Jaký je váš názor na investice do realit v USA? Empty Uz si to konecne uvedomte

Příspěvek  antropoid Wed Jun 09, 2010 1:13 pm

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:06 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Jaký je váš názor na investice do realit v USA? Empty Re forma fóra, témata, příspěvky, adsense

Příspěvek  Admin Wed Jun 09, 2010 1:52 pm

Nevím, co už více bych měl udělat. Příspěvky jsou seřazeny podle nejaktuálnějších. Témat mi přijde být optimální množství ( doporučuji porovnat s velmi navštěvovaným fórem http://forum.finexpert.cz/ ). Lidi jako jsou Albert, Burzian či Pavlína jsem nikdy nevyhnal, naopak, byli a jsou vždy vítáni! Nepoužil jsem zde ani jedno sprosté slovo, zesměšnění, se všema jsem komunikoval se vší úctou. Od spuštění fóra jsem zablokoval pouze jediného diskutujícího (známý psychopat). Ohledně adsense si můžete stěžovat majiteli této domény a tvůrci tohoto fóra. Nejsem ani majitelem, ani tvůrcem fóra, jsem pouze administrátor. Opravdu již nevím, co více bych měl v rámci svých časových možností zde udělat. Nemohu za to, že 99,9% návštěv si lidé zde pouze čtou a nenapíší ani příspěvek. Je to na nich.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Jaký je váš názor na investice do realit v USA? Empty Re: Jaký je váš názor na investice do realit v USA?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru