1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Binární opce

3 posters

Goto down

Binární opce Empty Binární opce

Příspěvek  migol Tue Nov 06, 2012 12:36 am

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s binárními opcemi Range a Touch? Popřípadě nějaké informace.


Díky

migol

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Binární opce Empty Obchodování s binárními opcemi, jak nato ?

Příspěvek  Leos123 Tue Aug 26, 2014 12:03 pm

Ahoj s binárními opcemi už nějaké zkušenosti mám, a v tuho chvíli obchoduji s klasickými opcemi na 5 nebo 15 minut a u toho testuji nové strategie. Příklad strategií na 5 a 15 minut naleznete zde , je tam jedna i na minutové opce. Jinak obchoduji u brokera stockpair


Hezký den Wink


Naposledy upravil Leos123 dne Wed Nov 04, 2015 2:45 pm, celkově upraveno 2 krát

Leos123

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Binární opce Empty Re: Binární opce

Příspěvek  TomasS Tue Nov 11, 2014 1:20 am

Jak jsou opce jednoduché na pochopení, tak jsou složité na vydělávání. Já myslím, že úplně nejlepší je si zkusit http://binarnik.cz/demo-ucty-na-binarni-opce-jak-a-kde-je-ziskat/ u některého z brokerů, kteří vlastní licenci ČNB. Ta licence je nesmírně důležitá. Pokud broker licencí nedisponuje, vůbec bych se k němu neregistroval. Jedná se totiž v drtivé většině případů o http://binarnik.cz/podvody-a-hrozby-binarni-opce-obchodujte-obezretne/ brokery, kteří z vás dostanou vložené peníze. Nejsou totiž nijak regulováni, vklady u nich nejsou pojištěny, a pokud budete chtít řešit jakýkoliv problém, jen se vám vysmějí a pošlou vás někam. Pokud vám obchodování na demu půjde, můžete se pustit do skutečného vydělávání ... cyclops

TomasS

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Binární opce Empty Binární opce tipy pro začátečníky

Příspěvek  Leos123 Mon Sep 07, 2015 12:20 pm

O binární opce se zajímám více jak rok a zatím se mi vcelku daří. Když jsem začínal obchodovat, absolutně jsem nevěděl, kde začít. Co se učit první, co je důležité a co není. Našel jsem skvělého průvodce pro začátečníky, který vám s tímto pomůže. Takže pokud začínáte obchodovat s binárními opcemi a nevíte, kde začít, tak doporučuji binární opce tipy pro začátečníky.

Jinak dnes jsem obchodoval a zatím jsem +65 dolarů, takže dobrý Very Happy Smile snad se bude dařit ještě. Pokud také obchodujete, přeji hodně štěstí Wink

Leos123

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Binární opce Empty Re: Binární opce

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru