1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaše hodnocení a náměty

4 posters

Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty Vaše hodnocení a náměty

Příspěvek  Admin Mon Nov 16, 2009 9:38 am

Jaký máte názor na toto fórum? Snažte se být objektivní a uveďte konkrétně co kde a jak by bylo dobré změnit či upravit. Idea
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty Forum

Příspěvek  Inev Sat Nov 28, 2009 1:36 pm

Prozatím bych rozdělení nechal tak jak je a časem se uvidí, co se zruší nebo naopak rozšíří. Me se ale ne vše zobrazje česky. Když najedu na téma místo nové nebo odpovědět mám jinou řeč. Není to nějaký velký problém, ale možná to jde někde nastavit. Taktéž tu je preview a send. Možná díky free PHP to tak je.
Inev
Inev

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty nemůžu psát do Bank

Příspěvek  Inev Sat Nov 28, 2009 2:02 pm

Někdo už to zmiňoval na starém foru, že mu to psalo, že zde může přispívat jen Admin. Mám stejný problém. Zatím jsem narazil jen u Banky. Možná jsou špatně nastavena přístupová práva.
Inev
Inev

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty Re jazyk a blokování

Příspěvek  Admin Sun Nov 29, 2009 4:48 am

Je to tak, píše se to francouzsky a nemohu přijít na to jak to změnit.

Co se týče blokace, opravdu to bylo špatně nastavené a to u více fór. Právě jsem to vše opravil. Děkuji za upozornění. Smile
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty Re: Vaše hodnocení a náměty

Příspěvek  petas Sun Nov 28, 2010 12:38 am

Osobně shledávám toto fórum za velmi přínosné, jelikož je dobré mít informace hezky pohromadě, jako jsou zde. Přijde mi škoda, že hodně příspěvků je staršího data. Možná by si forum zasloužilo nějakým způsobem propagovat, aby se zde setkávalo více přispívajících.

petas

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty Re Petas

Příspěvek  Admin Sun Nov 28, 2010 11:48 pm

Musím se přiznat, že jsem to dělal s cílem pomoci druhým resp. představa byla, že si budou především pomáhat navzájem. Nyní si nejsem jistý, zda se to povedlo. Také musím napsat, že to byl vlastně první můj pokus o takovéto fórum a chtěl jsem si vyzkoušet, zda to vůbec zvládnu jako neprogramátor po technické stránce. Překvapivě ta aplikace phpBB je skutečně velmi šikovná a to i pro nás amatéry.

A nyní to podstatné. Zatím jsem na to nenašel čas, neboť letošní rok je pro mne hektický, ale chci spustit nové fórum a to na doméně druhého řádu, které budu ovšem také vlastnit a nebudou tam "běhat" bannery vlastníka tohoto webu, kterým nejsem já. A potom bych zapracoval také na propagaci a také do toho investoval svoje CZK.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty Re: Vaše hodnocení a náměty

Příspěvek  Hanzzz Fri Jan 24, 2014 2:39 am

první dojmy hned po registraci veskrze pozitivní ... hlavně je to tu rozsáhlý a spousta témat což je supr Very Happy 

jediný co mi trošku vadí
1.) nemůžu si dát hypertext (odkaz) do podpisu hlásí mi to chybku
2.) spousta příspěvků je tu vymazaných
3.) chtělo by to tu kapku oživit

kdyžtak mě nidko nemlaťte hned za kritiku, jen upozorňuju na to co vidím a je to můj názor a myslím to dobře  Very Happy 

jinak super, myslím si že podobných for je u nás v republice hodně málo (aktivních) a tak si myslím že tohle je dobrej počin.  afro 
Hanzzz
Hanzzz

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 24. 01. 14
Age : 38
Location : severní čechy

http://zacinajiciapokrocilitraderi.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty Re: Vaše hodnocení a náměty

Příspěvek  Hanzzz Fri Feb 07, 2014 1:05 am

ale koukám že už mi to hypertext do podpisu cpe a snad i obrázek tak první bod už bude vlastně bezpředmětný  Laughing Laughing Laughing
Hanzzz
Hanzzz

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 24. 01. 14
Age : 38
Location : severní čechy

http://zacinajiciapokrocilitraderi.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Vaše hodnocení a náměty Empty Re: Vaše hodnocení a náměty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru