1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com

4 posters

Goto down

Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com Empty Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com

Příspěvek  Admin Fri Dec 18, 2009 9:58 am

Podle mého subjektivního názoru je nejhloupějším investičním fórem nr1a.com/Diskuse.htm. Proč? Nejde o fakta o akciích či firmách. Jde o něco jiného. Provozovatel nr1a.com se zaměřuje na pomlouvání lidí, dezinformace a lhaní. Pokud v tuzemském investičním světě něco znamenáte a vaše názory jsou obecně sledovány a hodnoceny, dříve či později se bohužel nutně objevíte na nr1a.com a provozovatel webu o vás napíše něco v tom smyslu, že jste idiot, lhář, podvodník a amatér. Mimo pomluvy zde provozovatel webu také uvede vaše dostupné osobní údaje, e-mail, telefonní číslo, adresu, fotografii a mnoho dalších informací. Nevěříte?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com Empty pro Admin

Příspěvek  Miikovec Fri Dec 18, 2009 6:31 pm

Velice smutné a nepříjemné bohužel v naší republice je možné všechno hold lidská závist je nekonečná. Člověk se může jen zasmát jaký je ten člověk hlupák tohle dělají 10ti leté děti tudíž je vidět výšě jeho inteligence. Takového člověka bych kopal s odpuštěním do prdele až by olizoval zem. Opravdu takhle hloupé vtipy z lidí nedělá nikdo rozumný. Je vidět jak moc ho trápí úspěch druhého že se zmůže pouze k urážení. Hnus dnešní svět

Miikovec

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 09. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com Empty Re: Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com

Příspěvek  JanZelinka Sun Dec 20, 2009 6:08 pm

Koukám na to. Co si dneska někdo dovolí je až k nevíře silent

JanZelinka

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 12. 09
Age : 36
Location : Mladá Boleslav

Návrat nahoru Goto down

Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com Empty nr1a diskusni forum

Příspěvek  antropoid Tue Dec 22, 2009 12:28 pm

no ja si myslim, ze i kdyz tedy jsou panove a damy na nr1a nekdy dost radikalni a pana Hyska skutecne nemaji radi, najde zde Value investor dost zajimavych informaci, analyz, odkazu apod. Ja na jejich stranky sem tam zavitam a leccos se dozvim...

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com Empty Re Antropoid

Příspěvek  Admin Tue Dec 22, 2009 3:24 pm

A přesně o tom jsem již i dříve psal. Občas jsou na NR1A dobré příspěvky a dobré informace. Celkový dojem bohužel kazí kultura onoho fóra. Někdy mi to přijde býti až komické, dva či tři jedinci tam stále dokola opakují jedno jméno, které jim nedá spát. Já se na to fórum dostanu (z jiného počítače, neboť mám zablokovanou IP adresu) tak jednou týdně a snad se nestalo, že bych zde nebyl minimálně dvakrát zmiňován. Je to až s podivem, jakou pozornost zde vzbuzuji, třebaže se tam diskuzí již minimálně rok neúčastním. Všimněte si také, že prakticky nikdy se nejedná o konstruktivní kritiku.

Jinak jsem se tomu trošku věnoval i zde: Vítejte v zemi závisti a průměrnosti. A v tomto případě mi nikdo nevymluví, že nemám pravdu.

Další paradox je, že já sám tomu fóru dělám již dlouhou dobu reklamu, bohužel, úroveň NR1A jde do háje. Jinak důkaz je zde: http://www.iakcie.com/diskuzni-fora/
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com Empty Re Ladislav a NR1A.com

Příspěvek  Admin Sat Dec 26, 2009 4:32 am

Obávám se, že Ladislavovi alias Václavovi alias Bedjovi alias Investorovi již definitivně hráblo. Důkazem je jeho poslední komentář na NR1A. Jak mírněji to lze napsat? Asi to přestanu komentovat, neboť je to ztráta času. Cool
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com Empty Re: Nejhloupější CZ investiční fórum? Nr1a.com

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru