1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strategie a taktika

4 posters

Goto down

Strategie a taktika Empty Strategie a taktika

Příspěvek  Admin Fri Dec 18, 2009 3:38 pm

Tradeři, jakou strategii a taktiku považujete za nejúspěšnější? Která se vám osobně nejvíce vyplatila?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Strategie a taktika Empty Daily a daily

Příspěvek  Anubis Mon Dec 21, 2009 3:41 am

Všechno jen a jen daily TF. 20 minut denně a 50% ročně. Foukačka. Bez srandy to myslím vážně a myslete si co chcete :-) Nemusím snad psát, že se zajímám jen a pouze o TA a nějaké fundamentální nesmysly mě nezajímají a ani je neznám.

Anubis

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Strategie a taktika Empty Re Anubis

Příspěvek  Admin Mon Dec 21, 2009 10:39 am

No výborně. Doufám, že se zde objeví více traderů a bude nějaká diskuse bounce
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Strategie a taktika Empty :)

Příspěvek  Anubis Mon Dec 21, 2009 5:09 pm

Určitě ve stylu, pěkně kecáš bla bla bla :-) Tohle forum je v plenkách, ale snad se rozjede a bude to o něčem aspoň.

Anubis

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Strategie a taktika Empty Re Anubis

Příspěvek  Admin Tue Dec 22, 2009 7:02 am

A vidíte, já Vám nic takového nenapsal. Přiznám se, že za poslední rok jsem si přečetl už tolik osobních útoků od závistivců a nevěrců, že už jsem si říkal: mám já to vůbec zapotřebí takhle plýtvat časem a energií na některé pitomce? Ale jedu dál Smile

Snad sem budou časem chodit hlavně ti chytřejší lidi s kvalitními příspěvky a skutečným zájmem o trading (či "klasické" investování v jiných sekcích). Ono těch chytřejších a schopnějších je vždy menšina. Však není potřeba, aby se jednalo o masové fórum, lepší bude relativně méně příspěvků, ale kvalitních.

P.S.: Pokud narazíte na cokoliv zajímavého z Vaší oblasti, klidně to sem můžete kopírovat či dávat linky dle libosti. Myslím, že to fórum zde může snadno sloužit i jako takový "osobní zápisník".

Držím Vám pěsti do Vašich obchodů! Cool
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Strategie a taktika Empty Re: Strategie a taktika

Příspěvek  kviido Tue May 11, 2010 11:16 am

Anubis napsal:Všechno jen a jen daily TF. 20 minut denně a 50% ročně. Foukačka. Bez srandy to myslím vážně a myslete si co chcete :-) Nemusím snad psát, že se zajímám jen a pouze o TA a nějaké fundamentální nesmysly mě nezajímají a ani je neznám.
Funguje to aj na forexe a môžeš napísať nejaké podrobnosti?
kviido
kviido

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Strategie a taktika Empty Re: Strategie a taktika

Příspěvek  Novak Sat Sep 11, 2010 6:11 pm

Zdravím všechny tradery. Nedávno jsem z akcíí přestoupil na forex. Chtěl bych se zeptat, jak nakládáte se zprávama. Jestli v jejich průběhu obchodujete nebo zůstáváte raději stranou. Párkrát mě to docela vypeklo, tak se snažím sbírat info, jak to dělají ostatní. :-) Díky.

Novak

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Strategie a taktika Empty Re: Strategie a taktika

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru