1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích

5 posters

Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Chybí mi diskuse o konkrétích akciích

Příspěvek  PetrA Sun Dec 27, 2009 11:40 pm

Petr Aschenbrenner bohužel vymazal všechny své příspěvky. Škoda.


Naposledy upravil PetrA dne Thu Jul 15, 2010 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát

PetrA

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re konkrétní tipy

Příspěvek  Admin Mon Dec 28, 2009 1:12 am

Je to tak. Stále stejný problém. 500 či možná 1000 lidí si vše přečte a prostuduje, ale sotva jeden (jako třeba Vy) se osmělí něco konkrétního napsat. Je to studem? Uvažuji o tom, že příští rok snad i vyhlásím soutěž o cenu... Snad se do té doby další přidají. Idea
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty tipy

Příspěvek  tut0vka Mon Jan 04, 2010 4:50 pm

No ono by nebylo špatné napřed tu Rubriku založit,aby ty tipy bylo kam psát :p)

Jinak mě docela vadí,kamkoliv vlezu tak se vzájemně napadáte s tím trotlem Konečným a zbytečně
okrádáte lidi o čas čtením balastu,vždyt to nikoho nezajímá a ta jeho samomluva na jeho foru už vůbec ne,začíná to tam být jen o Hýskovi,jinak o ničem už No

tut0vka

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re tutOvka

Příspěvek  Admin Mon Jan 04, 2010 6:40 pm

Dobrý den,
myslel jsem, že by bylo vhodné psát tipy do této sekce: https://financial.forumczech.com/investice-a-investovani-f5/

Ale není problém založit novou sekci "Investiční tipy". A tak se ptám Vás i ostatních čtenářů: Je třeba založit novou sekci "Investiční tipy"?

Jinak s tím fórem NR1A jste to vystihnul. Myslíte, že jsem nadšený z toho, že si mne Ladislav Konečný vybral jako nejoblíbenější téma a otravuje s tím na fóru? Pěkně děkuji za takovou antireklamu. Byl bych velmi šťastný, kdyby tam (NR1A) minimálně jeden kvartál moje jméno ani nepadlo. Jenže, to by pan Konečný nesměl být pan Konečný. No
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re tipy tutOvky

Příspěvek  Admin Wed Jan 06, 2010 8:50 pm

TutOvko, děkuji za Vaše tipy. Vážení diskutující, tutOvka umístil svoje první investiční tipy na tomto fóru zde: https://financial.forumczech.com/akcie-usa-f10/ Arrow
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re: Chybí mi diskuse o konkrétích akciích

Příspěvek  zeto Wed Jan 13, 2010 12:30 pm

Názory lidí


Naposledy upravil zeto dne Tue Mar 02, 2010 2:38 pm, celkově upraveno 1 krát

zeto

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re zeto

Příspěvek  Admin Wed Jan 13, 2010 2:36 pm

Zeto, zde není třeba dlouhého monologu a odpověďi jsou prosté:

- PetrA sem dal řadu zajímavých tipů a pokud jste eventuelně četl jeden z jeho posledních příspěvků zde, tak napsal, že pokud se nebudou vyjadřovat i další diskutující a nebudou také přispívat, tak do té doby nebude s tipy a příspěvky pokračovat a já se mu vůbec nedivím. Přece nelze očekávat, že sem budou pouze jeden či dva diskutující dávat promyšlené příspěvky a skvělé tipy a všech dalších 500 či 1000 lidí si je budou pouze číst a ničím nepřispějí. To by nebylo fér.

- Co se týče mojí účasti, již jsem to opakovaně uváděl a nic se nezměnilo. Mojí ambicí je pouze role administrátora a do diskusí se budu zapojovat pouze výjimečně. A má to velmi logické důvody.

S tímto fórem nemám žádné velké ambice (jedná se o zkušební verzi), budu spokojený, když se zde vyskytne 20 či 30 pěkných příspěvků za rok. Kvalita a počet těchto příspěvků je již v rukou diskutujících.
Mimochodem, již jsem to popsal v pravidlech fóra.

Pokud je někdo opravdu mým pravidelných čtenářem, tak velmi dobře ví, že když už chci vyjádřit své názory, tak neváhám a napíšu je jako příspěvek na www.vrchol.net či na www.akciecz.com . Toto finanční fórum je pouze něco navíc a je to pro vás, kteří chcete diskutovat. Ostatně sami lidé třeba na www.akciecz.com volali po novém fóru a tak je zde. Já jsem udělal to, o co mne lidé žádali.

Hýsek

P.S.: Vše podstatné k panu Konečnému jsem již vyjádřil zde.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re zeto

Příspěvek  Admin Wed Jan 13, 2010 2:58 pm

Zeto, musím se přiznat, že jsem poněkud v rozpacích. Vždyť Vy jste sem za celou dobu od registrace dal pouze dva příspěvky a každý z nich je pouze jediná otázka:
1. https://financial.forumczech.com/ankety-f54/obsah-placenych-sluzeb-t110.htm#203
2. https://financial.forumczech.com/ankety-f54/placene-sluzby-a-jejich-cena-t109.htm#202

Nepřijde Vám trošku absurdní kritizovat mne, jako autora aktuálně více než 60% příspěvků z celého fóra, za to, že málo přispívám či nevyjadřuji své názory? Shocked
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Petr Aschenbrenner bohužel vymazal všechny své příspěvky. Škoda.

Příspěvek  PetrA Fri Jan 15, 2010 6:32 pm

Petr Aschenbrenner bohužel vymazal všechny své příspěvky. Škoda.



Naposledy upravil PetrA dne Thu Jul 15, 2010 2:33 pm, celkově upraveno 1 krát

PetrA

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re Petr Aschenbrenner

Příspěvek  Admin Fri Jan 15, 2010 7:07 pm

Inu, jaké si to zde diskutující udělají, takové to budou mít. Však není všem dnům konec. Wink

Někteří se do toho ovšem právě nyní pustili naplno!: https://financial.forumczech.com/forex-f13/lubos-ermak-prakticky-kurz-technicke-analyzy-t180.htm

Jiní mají v investičních tipech také jasno: https://financial.forumczech.com/akcie-usa-f10/lyg-tip-na-nakup-377-t178.htm

I já jsem nyní příspěl svojí troškou do mlýna: https://financial.forumczech.com/volne-tema-f33/banky-usa-obama-tresta-obi-banky-za-krizi-novou-dani-ta-vynese-90-miliard-za-10-let-t176.htm
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re zeto

Příspěvek  Admin Tue Mar 02, 2010 4:34 pm

Musím napsat, že mi přijde být velmi neslušné a neseriózní vymazat téměř celý obsah příspěvku tak, jak jste právě udělal, protože tím znehodnocujete texty a čas ostatních, kteří na příspěvek reagovali a celé fórum tím poškozujete. To je smutné. Mimochodem, toto je v jiných fórech vysloveně zakázáno!
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re: Chybí mi diskuse o konkrétích akciích

Příspěvek  Tony Wed Mar 03, 2010 1:36 am

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:31 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re tipy a diskuse

Příspěvek  Admin Wed Mar 03, 2010 2:17 am

Je to tak. Až na výjimky se o konkrétních titulech zatím příliš nediskutuje. Snad časem, až bude alespoň 500 či 1000 registrací Question Uvidíme. Osobně se snažím spíše moderovat a dohlížet na dodržování kultury, v rámci svých časových možností. Tipy a vlastně celý obsah je již v rukou diskutujících. Iniciativám se meze nekladou. Krásná ukázka od Luboše Čermáka: https://financial.forumczech.com/forex-f13/lubos-ermak-prakticky-kurz-technicke-analyzy-t180.htm
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re: Chybí mi diskuse o konkrétích akciích

Příspěvek  Tony Fri Mar 05, 2010 2:18 pm

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:32 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re obsah fóra, kvalita příspěvků, aktivita diskutujících

Příspěvek  Admin Fri Mar 05, 2010 5:33 pm

Osobně jsem schopen tomuto fóru věnovat tak maximálně 15 min denně. V ideálním případě pouze v roli admina, tedy bez aktivní účasti v diskusi, jak jsem již dříve předeslal. Myslím, že už jsem udělal hodně, otevřel pár témat, na pár témat zareagoval, dal fóru logickou strukturu, která věřím, nebude potřeba měnit příštích 10 let.

Obsah fóra je již v rukou vás diskutujících. Jak jsem již dříve psal, nemá se jednat o nějakou masovou záležitost. I kdyby se zde objevilo pouze 20 kvalitních příspěvků za rok, mělo to smysl.

Pokud tedy chcete kvalitní diskusi, otevírejte dobrá témata, reagujte na příspěvky ostatních. Je to všechno o lidech, o komunikaci, o zájmu a o dobré vůli. Ale to jsem nenapsal nic nového že? Smile

Jinak Vaše téma euro mi přišlo být obzvláště zajímavé, škoda, že se nikdo další nepřidal. Obávám se, že se lidé stydí?

Mimochodem, ten link, který jste uvedl, to byl pouze "testovací příspěvek", který jsem napsal, pokud se pamatuji, během prvního dne tvoření fóra. Tak to berte s rezervou...
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re: Chybí mi diskuse o konkrétích akciích

Příspěvek  Tony Wed Mar 10, 2010 2:38 am

Tony napsal:
Tony napsal:Název fóra mě nepotěšil, čekal jsem zde diskusi o konkrétních akciích. Opravdu toho zde moc není.
No nic, zatím se tu porozhlédnu. Potom svůj názor upřesním.

Tak jsem se porozhlédl. Zklamalo mě to. Souhlasím s P. Aschenbrennerem a antropoidem. Fórum je prakticky mrtvé.
Zajímavé diskuse se dají spočítat na prstech jedné ruky. Bohužel. Snažil jsem se rozpohybovat alespoň diskusi o Řecku, ale kromě Vás nikdo další nereagoval. Na Buffettovo poselství také nikdo z čtenářů nereagoval.
Obávám se, že zakopaný pes je ve struktuře čtenářů a v tom, že ani Vy se nesnažíte přispívat komentáři. Podívejte se třeba na tento příspěvek: https://financial.forumczech.com/ekonomika-obecn-f3/jak-hodnotite-souasnou-ekonomickou-situaci-ve-svt-t2.htm Naprosto nic neříkající.

Vrátím se sem v polovině příštího týdne. Pokud nebude žádný výrazný posun nebo nebo zajímavé jiné diskuse, je tento můj příspěvek posledním.

Nemá to cenu, sbohem.
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re Tony

Příspěvek  Admin Wed Mar 10, 2010 8:53 am

To je pro všechny důležitá informace. Naštěstí Vás nikdo nenutí diskutovat či jakkoliv přispívat.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re: Chybí mi diskuse o konkrétích akciích

Příspěvek  Tony Wed Mar 10, 2010 9:30 am

Admin napsal:To je pro všechny důležitá informace. Naštěstí Vás nikdo nenutí diskutovat či jakkoliv přispívat.

Beru to na vědomí.
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi diskuse o konkrétích akciích Empty Re: Chybí mi diskuse o konkrétích akciích

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru