1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi

2 posters

Goto down

Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi Empty Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi

Příspěvek  Admin Tue Jan 12, 2010 6:16 pm

Americké centrální bance Fed paradoxně finanční krize přinesla nejtučnější zisky v historii. Banka rozdělovala finanční pomoc ze záchranných balíčků pro banky a z peněz jí plynuly úroky. Loni vydělala rekordních 46,1 miliardy dolarů, tedy zhruba 836 miliard korun. Také Česká národní banka vydělala, té však zisk klesl.

Zisk Fedu, který je historicky zatím nejvyšší, nepatrně obohatí státní pokladnu, která na tom není dobře. Každý Američan dluží přes 39 tisíc dolarů a státní dluh dosahuje 12,3 bilionu dolarů.

Hlavním důvodem zisků Fed jsou příjmy z nouzových úvěrů pro bankovní sektor a zvýšené vlastnění cenných papírů.

Zdroj: iDNES.cz
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi Empty Re: Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi

Příspěvek  Tony Wed Mar 03, 2010 2:16 pm

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:39 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi Empty Re Tony - Výsledky ČNB a FED

Příspěvek  Admin Wed Mar 03, 2010 2:26 pm

Této zprávě jsem věnoval asi 60 vteřin a je to nezměněná kopie z idnes.cz. Ani tak mi nepřišla zajímavá ČNB jako Fed...

Také Česká národní banka vydělala, té však zisk klesl.
Na idnes.cz to více nerozebírali a více jsem po výsledcích ČNB nepátral.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi Empty Re: Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi

Příspěvek  Tony Wed Mar 03, 2010 2:29 pm

Nikdo mě nenutí přispívat


Naposledy upravil Tony dne Wed Mar 10, 2010 9:41 am, celkově upraveno 1 krát
Tony
Tony

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi Empty Re ČNB

Příspěvek  Admin Wed Mar 03, 2010 2:54 pm

Upřímně, já ČNB moc nesleduji. Přijde mi, že to má minimální vliv na moje investice, které jsou dnes již navíc z většiny v zahraničí resp. po celém světě (Evropa,USA,BRIC).
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi Empty Re Tony

Příspěvek  Admin Sat Mar 20, 2010 2:51 am

Další člověk, který si neváží druhých a jejich času, který věnovali odpovědím. Škoda. Crying or Very sad
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi Empty Re: Americká centrální banka rekordně vydělala na krizi

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru