1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plus500 - Opravdu hodne dobre!

3 posters

Goto down

Plus500 - Opravdu hodne dobre! Empty Plus500 - Opravdu hodne dobre!

Příspěvek  Neopixus Thu Jun 24, 2010 3:51 pm

Dobry den,
rad bych Vam predstavil software Plus500, jenz umoznuje jednoduche investovani do akcii, komodit a forexu z pohodli Vaseho domova. Nemusite tak chodit na burzy a muzete si celkem dost vydelat, jak se to dari mne.

Informace o aplikaci a stazeni najdete zde: plus500.com

Kdyz si vytvorite svuj ucet a potvrdite telefon, obdrzite 500 Kc na obchodovani, takze na tom nemuzete ztratit.
Budu rad, kdyz sem pak napisete vase zkusenosti, ci rady do ceho investovat. Smile

Neopixus

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Plus500 - Opravdu hodne dobre! Empty Plus 500

Příspěvek  Phoenix Mon Oct 04, 2010 1:13 pm

obrý den,
již cca 3 týdny obchoduji na Plus 500, objevil jsem ho náhodou při hledání úplně něčeho jiného. Již dříve jsem zkoušel demo účty od Saxo a Patria Forex. Nyní jsem ověřil telefon na Plus 500 a začal jsem obchodovat po připsání 500 Kč na live účet. Začal jsem opět obchodovat na demo účtu cca jen 3 dny, abych zjistil jak to funguje a jak se to liší od SAXA a PATRIE. Po 3 dnech jsem přešel na Live účet a svůj první obchod jsem uskutečnil na měnovém páru EUR/CAD uzavřené se ztrátou 0,51 Kč. To mne ale nezlomilo a tak jsem otevřel obchod EUR/USD to bylo již ziskové a to 38,83 vždy musím podotknout, že na Plus 500 mám páku 1:80 tudíž já investuji svých cca 309 Kč a zisk byl 38,81. A tak to pokračovalo ne už v takovémto zhodnocení průměr byl cca 8 až 12 Kč za obchod, až jsem se dostal na částku že jsem mohl dát dvojnásobný vklad a už to bylo o něčem jiném. U měnového páru EUR/USD jsem zůstal a dnes po cca 3 týdnech mám na účtě necelé 2000 Kč bylo tam skoro 2800 Kč, ale špatně jsem nastavil kdy se má uzavřít obchod. A on běžel, až do uzavření obchodování v Pátek a když jsem se v Pondělí podíval na svůj účet byl jsem skoro 1300 Kč v mínusu. Zachránil jsem alespoň těch 500 Kč, ale o 800 Kč jsem přišel. Ale myslím a ostatní my dají za pravdu není to nic moc co se týče sumy. Když to však převedeme na % tak jsem někde na 300% zhodnocení je mě jasné že to tak nepůjde asi dále, ale obchodování mne velice baví. A toto beru pro mne jako velký úspěch protože známý byl na live účtě během 2 dnů na 0. Nejsem žádný odborník, věnuji se obchodování cca 2 měsíce dohromady s demo účty. Čtu články sleduji informace atd. A když mám čas a sednu si k tomu a začnu obchodovat, tak jsem v průměru teď už na cca 400 Kč denně. Pro mne jako začátečníka a člověka který nemusel do toho vložit ani korunu svou. Je to velice zábavné, úspěšné a hlavně mne to velice baví. Ale spoustě věcem ještě pořádně nerozumím a proto kdo má zkušenosti a je ostřílený obchodník rád se přiučím. Nebo i doporučení nějakých webů či literatury bych uvítal. Zatím velice děkuji a přeji úspěšné obchody.

Phoenix

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Plus500 - Opravdu hodne dobre! Empty Re Phoenix

Příspěvek  Admin Tue Nov 30, 2010 8:49 pm

Tak nevím. Je to spam a nebo osobní zkušenost?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Plus500 - Opravdu hodne dobre! Empty Re: Plus500 - Opravdu hodne dobre!

Příspěvek  Phoenix Wed Dec 01, 2010 11:36 pm

Admin napsal:Tak nevím. Je to spam a nebo osobní zkušenost?

Zdravím tak určitě to spam není, ale přímo má osobní zkušenost.

Phoenix

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Plus500 - Opravdu hodne dobre! Empty Re Plus500

Příspěvek  Admin Thu Dec 02, 2010 1:41 am

Dobrá tedy, budu Vám věřit.

Jak jste pokročil ve Vašem studiu? Z čeho hlavně čerpáte (knihy, weby, semináře)? Lidé se mne na to ptají neustále dokola... Smile
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Plus500 - Opravdu hodne dobre! Empty Re: Plus500 - Opravdu hodne dobre!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru