1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weby, ktere sleduji v CZ

3 posters

Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Weby, ktere sleduji v CZ

Příspěvek  albert Wed Nov 11, 2009 2:21 pm

Ja mam z ceskych nejradsi diskuse na www.financnik.cz a nekdy i diskusi na NR1A, i kdyz jsou nekdy zbytecne uzavreni a zahledeni jen do svych strategii a posledni dobou se mi docela libi i burzian.com http://www.burzian.com
albert
albert

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Re albert

Příspěvek  Admin Wed Nov 11, 2009 2:50 pm

Alberte, gratuluji ti! Jsi první příspěvek, který jsem nenapsal já Very Happy

Na NR1A bývají individuálně skvělé příspěvky. Na druhou stranu, zbytečně často se tam jenom pomlouvá Crying or Very sad

Burziána jsem již také objevil. Nevypadá špatně.

Na financnik.cz jsem nebyl snad léta. Není to tam spíše jenom pro začátečníky, tedy na první rok? Jaká je tam nyní úroveň?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Re albert

Příspěvek  Admin Wed Nov 11, 2009 2:56 pm

Mimochodem, vyber si v nastavení nějaký pěkný avatar. Je jich tam snad milion. Budeme tady potom všichni mnohem přehlednější. Já sám se s tím systémem teprve učím a vše hledám. Dej mi prosím vědět, pokud by byl nějaký technický problém, třeba s tím avatarem... Díky
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Zajimave CZ weby

Příspěvek  albert Wed Nov 11, 2009 6:15 pm

No na www.finacnik.cz se musi trosku hledat, ale je tam par lidi, co tomu vazne kostuji a sem tam se tam najdou i dobre odkazy jak na weby, tak na knizky.
www.burzian.com zase nema zadnou diskusi, jenom moderovane komentare, ale zase dava docela dost zajimavych odkazu.
PS: Wow, tak to je supr, ze jsem prvni :-)
albert
albert

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Zajímavé odkazy

Příspěvek  Admin Thu Nov 12, 2009 5:38 pm

Musím přiznat, že hledání zajímavých odkazů je jeden z hlavních důvodů, proč občas na jiná fóra zavítám. Přeci jenom, zahraničních webů jsou tisíce a miliony a občas někteří pozorní lidé z ČR objeví opravdové skvosty.

Alberte, mám nyní spíše organizační dotaz. Jak hodnotíte titulní stránku? Jsou ta témata přehledně uspořádaná? A vybral jsem správná témata? Něco chybí či je zcela zbytečné? Těším se na odpověď. Arrow
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Organizace webu

Příspěvek  albert Fri Nov 13, 2009 10:54 am

Uprimne pane Hysku, myslim, ze je tech for az moc, tedy myslim pro zacatek. Ja bych spis vytvoril zakladni skupiny a dalsi skupiny by se spis vytvarely sami, tim jak by lide diskutovali. Navrhoval bych vytvorit spis par hlavnich temat, seradit je abecedne na hlavni strance a ty by pod sebou meli dalsi podtemata. Podivejte na Financika, hlavnich okruhu je tam snad jen deset a po tom se dal cleni na spoustu dalsich.

Byt vami, tak snizim pocty temat nebo je aspon prisneji rozclenim, odstranim tu nesmyslnou francouzstinu, nechapu, kde se tu vzala, odstranim z vrchu ty dve velke kostky Adsense a dam je spis mezi diskusni prispevky, nebo aspon nekam jinam...
albert
albert

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Re uspořádání fóra

Příspěvek  Admin Sat Nov 14, 2009 2:05 am

Výrazně jsem snížil počet témat na hlavní stránce. Snad to bude stačit. Další témata už si mohou lidi vytvořit sami. Chtěl jsem tomu dát nějakou základní logickou strukturu. Taky jsem to chtěl udělat na léta dopředu.

Zatím jsem nepřišel na to resp. nenašel, jak či kde změnit tu Francouzštinu. Budu to ještě zkoušet.

Co se týče reklam, skoro všechny, až na dvě, jsou již součástí kódu. Navíc, z něčeho se musí zaplatit náklady. Reklamy na tuzemských zpravodajských serverech jsou určitě i třikrát větší a všude. Jinak netuším, jak ji umístit mezi příspěvky.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Re: Weby, ktere sleduji v CZ

Příspěvek  petas Sun Nov 28, 2010 12:32 am

Také bych se přiklonil k financnik.cz, jelikož je tam spousta věcí pěkně a přehledně vysvětlena pro začátečníky, přispívající se hojně vyjadřují ke svým zkušenostem s brokery a osobně mám pocit, že ani zkušenější se netají svými postupy a rádi poradí a pomohou.

petas

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Weby, ktere sleduji v CZ Empty Re: Weby, ktere sleduji v CZ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru