1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jsou Češi dobří obchodníci?

Goto down

Jsou Češi dobří obchodníci? Empty Jsou Češi dobří obchodníci?

Příspěvek  Admin Mon Jul 22, 2013 3:04 pm

Jako kdyby ti Češi pořád nechápali jak funguje obchod. Já mám svoje vysvětlení. Majitelé a provozovatelé si pořídí často perfektní obchod se skvělým zbožím a chybí koncový a nejdůležitější článek - motivovaný obchodník/prodejce. Obávám se, že v Čechách se ještě obecně nechápe, že prodejce by měl být motivován výkonově. Jeho příjem by měl být výrazně navázán na prodeje. To se potom dějí věci. Pokud si provozovatel obchodu najme personál, který je placen průměrně a téměř nepozná rozdíl v příjmu mezi tím, když jen tak posedává a tím, že se skutečně snaží a přináší zákazníkům modré z nebe, má provozovatel problém. Myslím, že to stále řada tuzemských podnikatelů i manažerů nechápe. Někdy mám pocit, že je to i tím, že jsme tak strašně rovnostářská země a neseme si to z dob komunismu. Přeci pokud mi jeden obchodník prodává většinu zboží, proč by neměl mít třeba 5*větší příjem než jeho méně efektivní kolega? A tomu bych dal zase peníze pouze na přežití, ať na sobě začne sakra pracovat! http://www.investportal.cz/cesi-obchodnici ‪#‎obchod‬ ‪#‎IWC‬ ‪#‎názory‬ ‪#‎podnikání‬ ‪#‎Afrika‬ ‪#‎Praha‬
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru