1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT

3 posters

Goto down

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT Empty Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT

Příspěvek  Admin Mon Mar 01, 2010 7:17 am

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT: Informace


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 09, 2010 2:37 am, celkově upraveno 1 krát
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT Empty rulety a VHP

Příspěvek  antropoid Tue Mar 02, 2010 11:14 am

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:08 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT Empty Re: Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT

Příspěvek  zeto Tue Mar 02, 2010 2:22 pm

Souhlasím, nemá to cenu, přestávám sem chodit. Uvažoval o tom už nějakou dobu. Než provedu nevratné kroky, zkoušel jsem ještě nedávno dát pár příspěvků a čekal, zda bude nějaké odezva. Výsledek? Mizivé množství přečtení, natož aby se člověk dočkal reakce. To mě utvrdilo, že mé rozhodnutí opustit fórum je správné. Ještě budu minimalizovat svoji stopu zde.

zeto

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT Empty Re antropoid

Příspěvek  Admin Tue Mar 02, 2010 4:12 pm

Podíval jste se někdy pozorně na nějaké finanční servery? V porovnání s většinou z nich je na tomto fóru reklamy méně. V tomto bodě nemůžu souhlasit. Možná to nevíte, ale 90% reklamy na tomto fóru je a zisky plynou do kapes majitele domény, což nejsem já.

Inzerce na prodej firmy je na tomto fóru i jiných webech proto že:
  • prodej té společnosti je v tento okamžik součástí mého byznysu

  • jsou to mé weby a tak jistě uznáte, že si zde mohu napsat co uznám za vhodné

Nikdo Vás nenutí to číst, je to určeno pouze a výhradně pro ty, které to zajímá.

NR1A.com se neprezentuje jako blog a upřímně, já NR1A také nepovažuji za blog, je to spíše fin.server + fórum. Jinak můj názor na NR1A.com je zde.

www.vrchol.net již neprezentuji jako nejčtenější finanční blog i když jím velmi pravděpodobně je a to sotva 3 měsíce po spuštění, ale v současné době mi to je již celkem jedno.

Mimochodem, ty moje weby opravdu nejsou primárně určeny pro běžného občana. Myslel jsem, že je to již delší čas jasné.

Jinak jsem přesvědčený, že napsat takovýto komentář na jiném fóru, tak Vám jej okamžitě vymažou. Zkuste napsat nějakou srovnatelnou kritiku třeba na investicniweb.cz či fxstreet.cz či financnik.cz či nr1a.com. Nepochybuji o tom, že Vám jej smažou. Věřím, že inteligentní a objektivní člověk pozná rozdíl.

Mimochodem, onen článek jsem já našel na tyden.cz a ten jsem uvedl jako zdroj. tyden.cz, pokud vím, žádný jiný zdroj neuvádělo. Nejsem Google.

A především! Obsah fóra je zcela ve Vašich rukou. Otevřete zajímavá témata a vyvolejte v lidech zájem a celé fórum bude pouze o Vás a o tom co zajímá právě Vás! Proto je to přeci fórum. Já budu spokojený, když sem nebudu muset psát vůbec nic a celé si to zde uděláte jenom pro sebe! cheers


Naposledy upravil Admin dne Tue Mar 02, 2010 4:41 pm, celkově upraveno 2 krát
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT Empty Re zeto

Příspěvek  Admin Tue Mar 02, 2010 4:36 pm

Musím napsat, že mi přijde být velmi neslušné a neseriózní vymazat téměř celý obsah Vašich příspěvků tak, jak jste právě udělal, protože tím znehodnocujete texty a čas ostatních, kteří na příspěvek reagovali a celé fórum tím poškozujete. To je smutné. Mimochodem, toto je v jiných fórech vysloveně zakázáno!

Obsah fóra je zcela ve Vašich rukou. Otevřete zajímavá témata a vyvolejte v lidech zájem a celé fórum bude pouze o Vás a o tom co zajímá právě Vás!
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT Empty Re investoři.net

Příspěvek  Admin Tue Mar 02, 2010 5:01 pm

Podíval jste se dobře, pro koho je web www.investori.net určený?

... www.investori.net , který je určený především pro dvě výjimečné skupiny lidí.

Jsou jimi:
  • podnikatelé či začínající podnikatelé hledající potřebný kapitál pro své stávající či nové projekty.

  • lidé (byznys andělé), kteří mají kapitál a hledají vhodné a zajímavé projekty, do kterých by mohli své peníze investovat. Může se však rovněž jednat o investici ve formě know-how, zkušeností, kontaktů či jiné důležité podpory těchto projektů.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT Empty Re firma na prodej

Příspěvek  Admin Tue Mar 16, 2010 1:09 am

Ozval se mi první solidní zájemce. Přidá se někdo další?

Nabídka je popsána zde: http://www.vrchol.net/news/firma-k-prodeji-spolecnost-provozujici-vhp-a-obstaravajici-rulety-a-vlt/
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT Empty Re: Firma na prodej: Společnost provozující VHP a obstarávající rulety a VLT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru