1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spolehlivá burzovní společnost.

2 posters

Goto down

Spolehlivá burzovní společnost. Empty Spolehlivá burzovní společnost.

Příspěvek  Kadlec Jiří Sun Nov 22, 2009 10:17 pm

Spolupracuji s mezinárodní makléřskou společností Freedom Rocks. Zabývá se pronájmem automatických burzovních
programů. Ve vedení jsou uznávaní zkušení makléři, kteří jsou autoři celého projektu. Za sedm let jejich působnosti získali řadu ocenění. I moje osobní zkušenosti jsou velmi příznivé. Přesto je mi jasné, že moje nabídka bude komentována z různých míst jako málo důvěryhodná. Co nemá bankovní statut je u nás likvidováno. Že ale všichni bohatí lidé u nás zhodnocují své finance mimo náš bankovní sektor je jen jejich "sladké tajemství" ,že? Proto nekritizujme to co neznáme. Kdo má zájem o bližší informace, zavolejte! Tel: 602 946 944.

Kadlec Jiří

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 22. 11. 09

http://www.janajob.net

Návrat nahoru Goto down

Spolehlivá burzovní společnost. Empty Re Nabídka

Příspěvek  Admin Sun Nov 22, 2009 11:03 pm

Jirko, napište tu Vaši nabídku raději do sekce "Brokeři" či "Software", kam spíše patří. Také není potřeba ji psát do více fór, jak jste právě udělal. Bude bohatě stačit jedno. Mimochodem, jedná se o MLM systém, jak jsem se na jednom zahraničním fóru dočetl?

Admin
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru