1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Managed Futures - www.brevia.eu

Goto down

Managed Futures - www.brevia.eu Empty Managed Futures - www.brevia.eu

Příspěvek  tomasp za Fri Sep 17, 2010 2:05 pm

Brevia finance s.r.o. je česká společnost se sídlem v Praze, která se specializuje v oblasti asset managementu. Primárně se zaměřujeme na investice do Managed Futures. Poskytujeme investiční strategie s minimalizovaným riskem a maximalizovanou návratností současně.

“Managed futures by neměly být vnímány jako prostředek k zajištění proti riziku, ale spíše jako zdroj likvidního a transparentního výnosu, který obyčejně není v přímém vztahu s tradičními nebo jinými alternativními investicemi.” (J. Lintner – spoluautor CAPM)

Managed futures je inovativní třída aktiv tvořená tzv. money managery, na kterých stavíme investiční portfolio "ušité na míru" každého investora. Brevia finance neustále aktualizuje výsledky manažerů a vybírá ty nejlepší. Termín "nejlepší" neznamená pouze nejvyšší ziskovost, ale vyžadujeme i přísná pravidla pro minimalizaci rizika a seriózní jednání. Vedle portfolia nabízíme taktéž analýzu o nejvhodnější alokaci investovaného kapitálu na základě znalosti strategií manažerů.

Odlišnost od "klasických investic", jakými jsou akcie a dluhopisy, je zřejmá. U managed futures je kapitál investora řízen týmem profesionálů, který s ním aktivně nakláda a může profitovat i na poklesu cen akcií a podobně.

Trh MANAGED FUTURES v současnosti spravuje aktiva investorům po celém světě, v hodnotě přesahující 250 miliard amerických dolarů.

Možnosti na tomto trhu jsou rozsáhlé a Brevia finance je proto velmi flexibilní. Upřednostňujeme osobní setkání, tak abychom lépe poznali klienta a jeho investiční cíle. Naše služby poskytujeme zcela zdarma a rádi zodpovíme každý váš dotaz.

Výhody MANAGED FUTURES
-Zahrnutí do investičního portfolia přináší snížení celkové volatility a následně zvyšuje potenciál ziskovosti daného portfolia.
-Možnosti diversifikace.
-Příležitost profitovat v jakémkoliv ekonomickém prostředí.
-Redukce risku díky přísným kritériím money managerů a téměř nulové korelaci mezi nimi.
-Statisticky, managed futures (Barclay CTA Index) rostly od svého vzniku téměř dvakrát rychleji než S&P500, a to s výrazně menší volatilitou.

Výhody pro investory
-Brevia finance nabízí individuální přístup.
-Poskytujeme podrobné informace o každém manažerovi.
-Na základě analýzy umíme navrhnout vhodnou alokaci kapitálu.
-V krátkých intervalech aktualizujeme náš průzkum manažerů a upravujeme tak své nabízené portfolio.
-Není zde žádná minimální doba pro investici, investované prostředky můžou být staženy každý pracovní den.
-Od samotných investorů a zprostředkovatelů nežádáme žádné poplatky.

Doplňkové informace
-Minimální účty u money managerů začínají na 25 000 amerických dolarech. Logicky platí, že čím větší kapitál, tím větší prostor pro diverzifikaci.
-Předcházející výsledky money managerů nezaručují jejich kontinuitu v budoucnosti.
-Prostředky investorů jsou vždy uloženy v tzv. custodian bank ("strážce aktiv") a vybrány můžou být pouze investorem.

kontakt brevia@brevia.eu , www.brevia.eu

tomasp

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 16. 09. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru