1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daně a osobní automobil v podnikání

3 posters

Goto down

Daně a osobní automobil v podnikání Empty Daně a osobní automobil v podnikání

Příspěvek  Admin Fri Mar 12, 2010 8:13 pm

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Daně a osobní automobil v podnikání Empty auto v podnikani

Příspěvek  albert Mon Mar 15, 2010 10:53 am

no ja si myslim,ze zase takova veda to neni a nemyslim si,ze zrovna kvuli autu potrebujete danoveho poradce.Kazda druha samostatna ucetni je schopna si s tim poradit,nebo se to bez vetsich problemu da nastudovat i samostatne. Zase bych zbytecne nedesil,myslim ze cetsinu dani zvladne bezna ucetni,problem muze nastat u DPH a spotrebnich dani,ale jinak je pro zivnostnika najmuti danoveho poradce spise zbytecne mrhani penezi. A
albert
albert

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Daně a osobní automobil v podnikání Empty Re daně a podnikání

Příspěvek  Admin Mon Mar 15, 2010 5:33 pm

To byl pouze takový Jirkův mikročláneček na daňové téma. Tady přeci nejde pouze o auto. Každopádně každý má možnost volby. Za posledních pár týdnů jsem měl tolik dotazů na daně, že už toho bylo příliš. Volají mi i lidé, které vůbec neznám. Tedy i proto jsem byl rád, že Jirka nějaké první dva články velmi pohotově napsal a samozřejmě pod nimi i uvedl svůj kontakt. Daně nejsou moje parketa. Spíše mne stresují a tak jsem rád, že to můžu někomu předat a on si s tím poradí. Toť vše. Už tak mám tolik práce, že nevím, co dělat dříve...

Jinak první článeček byl zde: http://www.akciecz.com/news/danovy-poradce-k-cemu-je-dobry-danovy-poradce/
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Daně a osobní automobil v podnikání Empty Re: Daně a osobní automobil v podnikání

Příspěvek  petas Sat Nov 27, 2010 11:51 pm

K tomuto tématu by bylo vhodné dodat pouze to, že peníze investované do daňového poradce či kvalitního účetního nikdy nejsou vyhozené z okna. Velkým problémem však je najít osobu kvalifikovanou, šikovnou a zodpovědnou. To je problém obrovský a dlouhodobý.

petas

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Daně a osobní automobil v podnikání Empty Re Petas

Příspěvek  Admin Sun Nov 28, 2010 11:26 pm

Je to přesně tak. Osobně jsem našel svého člověka a pokud je někdo z HK či okolí a nemá to ještě vyřešeno, kontakt na něj je zde. Myslím, že pár lidí navíc ještě zvládne.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Daně a osobní automobil v podnikání Empty Re: Daně a osobní automobil v podnikání

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru