1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu

2 posters

Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu

Příspěvek  Admin Sun Nov 28, 2010 11:55 pm

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re: Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu

Příspěvek  BarboraS Thu Jul 28, 2011 12:36 pm

Podle mého názoru se dá v podnikání uspět leda tak, že začnete hledáním perspektivního podnikatelského nápadu a ten pak v přípravné fázi podnikání přetvoříte v kvalitní podnikatelský záměr - to jsou základy, na kterých se dá podnikání postavit. Taky je samozřejmě nutné, abyste si byli vědomi toho, co vám podnikání dá a co vám sebere.
Pak už to chce jen hodiny a hodiny tvrdé práce! Na portálu iPodnikatel se dozvíte všechno podstatné.

BarboraS

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re Barbora

Příspěvek  Admin Thu Jul 28, 2011 4:04 pm

Barboro, to je sice pravda, ale přijde mi to být takové obecné a nic neříkající. Takže mám spíše pocit, zde si zde pouze děláte reklamu na iPodnikatel. Co takhle něco zajímavého či užitečného?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re: Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu

Příspěvek  BarboraS Thu Jul 28, 2011 4:12 pm

Tak například, když váháte, jestli se do podnikání pustit, měli byste si sepsat pro a proti. Vést se můžete nechat například těmito nejčastejšími důvody proč začít a proč naopak nezačít podnikat:

Mezi nejčastěji uváděné důvody k podnikání (výhody) patří

finanční důvody (vydělat na živobytí, zbohatnout…),
společenské důvody (získat prestiž, být uznáván a vážen, stát se vzorem pro ostatní, seznámit se s novými lidmi...),
služba veřejnosti (vytvořit pracovní příležitosti, povznést prestiž obce, zlepšit místní ekonomickou situaci, dát lidem práci…),
rodinné důvody (pro budoucnost dětí nebo rodiny),
naplnění osobních aspirací (nezávislost, dokázat si něco, vyhnout se nezaměstnanosti, využít svých schopností a potenciálu...),
dělat, co mě baví,
mít možnost si uspořádat čas,
příležitost (mám nápad, mám možnost odkoupit část podniku, kde pracuji apod.).


Mezi nejčastěji uváděné oběti podnikání (nevýhody) patří

můj podnik mi vezme veškerý volný čas,
budu mít méně času na rodinu a přátele, mohou utrpět rodinné i přátelské vztahy,
budu mít méně času na koníčky, sebevzdělávání,
budu se muset rozhodovat, nikdo to za mě neudělá,
ponesu následky takového rozhodování (dobré i špatné),
vznikající stres mi může poškodit zdraví,
budu čelit rizikům (občas možná nebudu mít příjem a pravděpodobně první roky budou obtížné, zejména pokud mám rodinu),
vedle svého řemesla (dovednosti) budu muset papírovat a rozumět financím (možná, že ani nebudu dělat to, co mě baví),
můj život bude plný nejistot.

Více na portálu iPodnikatel.cz.

BarboraS

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re podnikatelé

Příspěvek  Admin Thu Jul 28, 2011 4:19 pm

Jistě, tedy zase fráze a reklama. Mám pocit, že o podnikání ve skutečnosti nevíte nic. Jenom papouškujete. Zkuste něco originálního a ze sebe a uvěřím vám.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re: Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu

Příspěvek  BarboraS Thu Jul 28, 2011 4:28 pm

Zdojování není reklama.

BarboraS

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re: Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu

Příspěvek  BarboraS Thu Jul 28, 2011 4:32 pm

Navíc, ať hledám, jak hledám, o tom, že by se zde nesmělo vyřknout jméno jakéhokoliv jiného webu (kromě podnikatel.cz samozřejmě!) nevidím ani zmínku.

BarboraS

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re reklama

Příspěvek  Admin Thu Jul 28, 2011 4:38 pm

Děláte si zde jenom reklamu a je to strašně nápadné. Odkaz na váš web či vámi propagovaný web je možné dávat sem.

Jinak vaše reklama měla opačný efekt a webu ipodnikatel.cz se já osobně budu vyhýbat.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re: Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu

Příspěvek  BarboraS Thu Jul 28, 2011 4:45 pm

To je samozřejmě Vaše svobodné rozhodnutí.
Ale je trochu absurdní, že sám tady reklamu cizím webům děláte, přesto že mě tady za zmínku o jiném kritizujete. To ať si zase zváží ostatní, jak moc je to férové!
Děkuji, nashledanou.

BarboraS

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re reklama

Příspěvek  Admin Thu Jul 28, 2011 4:50 pm

Problém je v tom, že nehrajete férovou hru. Přicházíte pouze a jedině za účelem spamování. Chápu, že to je třeba zakázka a máte za to zaplaceno. Stačilo by ale u toho trošku přemýšlet a dát si trošku záležet. Ale to je asi příliš.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu Empty Re: Úspěch: Jak uspět v podnikání a byznysu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru