1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikrostránky: Velmi efektivní a jednoduchý způsob propagace pro podnikatele

2 posters

Goto down

Mikrostránky: Velmi efektivní a jednoduchý způsob propagace pro podnikatele Empty Mikrostránky: Velmi efektivní a jednoduchý způsob propagace pro podnikatele

Příspěvek  Admin Tue Jan 12, 2010 9:36 am

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Velmi efektivní a jednoduchý způsob propagace pro podnikatele Empty Mikrostranky

Příspěvek  antropoid Tue Jan 12, 2010 1:27 pm

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:09 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Velmi efektivní a jednoduchý způsob propagace pro podnikatele Empty Re antropoid

Příspěvek  Admin Tue Jan 12, 2010 3:03 pm

Dobrý den,
ony stránky *.blogspot.com, to bylo jenom takové malé cvičení, učení se základům a testování. Beru to jako minulost. Víte, proč je mi líto je smazat? Protože třeba takový seznam obchodníků s cp - www.obchodniciscennymipapiry.blogspot.com , což je opravdu a pouze jenom seznam obchodníků s cp, který mi přišel být na jiných webech zcela neuměle vytvořený, má Google PR 4! Pokud trošku či více vidíte do SEO, tak je Vám jasné, proč se mi něco takového vůbec nechce mazat.

Mimochodem, věřil byste, že dnes jeden z mých nejlepších klientů se na můj web www.akcie-komodity.com dostal zcela náhodou a jiný můj web nikdy neviděl? Víte kolik lidí žádný můj web nikdy nevidělo?

Jsem přesvědčený, že pro mé účely by bylo celkem vhodné být viděn doslova všude a do toho mám opravdu ještě hodně daleko.

Co se týče reklamy, pokud je na stránce informačního charakteru, nevidím na tom vůbec nic špatného. Naopak! Je to férové! Někdo si s tím dal práci a tak je správné, když je to oceněno.

Nicméně, pokud jste si všimnul těch pár mých nových webíků s doménou druhé úrovně, tak již celkem striktně obsahově odděluji a také jsou aktuální. Zapomeňte tedy na *.blogspot.com, můžete je zcela ignorovat, již se jim nebudu nijak věnovat. Smile
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Velmi efektivní a jednoduchý způsob propagace pro podnikatele Empty Re: Mikrostránky: Velmi efektivní a jednoduchý způsob propagace pro podnikatele

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru